0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-18:00 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Jsme členem APEK

O firmě

Monika

Již od roku 1999 je „APEK Certifikovaný obchod“ značkou důvěry, kterou obdrží úspěšně certifikovaný obchodník v podobě certifikátu.

Jiří Mánek, provozovatel e-shopu Svět-svítidel.cz se stal členem APEK od 17. 9. 2015. Učinili jsme tak proto, abychom mohli poskytovat zákazníkům co nejkvalitnější služby v oblasti internetového prodeje, mohli se neustále zlepšovat a udržovali krok s novinkami ve světě internetového podnikání.
 
APEK v současné době uděluje jeden certifikát, jehož součástí je jak legislativní část (plnění zákonných povinností s důrazem na informační povinnosti) a část kvality (mystery shopping a hodnocení samotného procesu nákupu či řešení stížností z pohledu nakupujícího). Certifikovaný obchod garantuje, že daný internetový obchod je v souladu s platnou legislativou ČR. Při nákupu na certifikovaném internetovém obchodě tedy máte jistotu, že nákup proběhne v pořádku a s dostatečně kvalitními službami.
 
Odkaz na ověření a náš profil v APEK členství naleznete zde.
 

Autor článku:

Monika
Monika E-commerce specialista

Monika má na starost e-commerce oddělení a je fanynkou venkovního osvětlení. Díky ní zjistíte, jaké zrovna frčí trendy ve světě venkovních svítidel. A třeba i to, jak na efektivní osvětlení zahrady a okolí domu.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr