Porovnat
Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-18:00 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Jak na senzorová svítidla?

Garáž a sklep
Odpověděl:
Lucie

Odpověď:

Senzorová svítidla, svítidla s čidlem, pohybovky - ať už je nazýváte jakkoliv, vždy plní stejnou funkci automatického rozsvícení světel pohybem.

Nejspíše každému z nás se někdy stalo, že jsme odcházeli z místnosti a zapomněli jsme za sebou zhasnout. V lepším případě to bylo jen v rámci desítek minut při přenosu nákupu z garáže do kuchyně, v horším případě jste to zjistili po příchodu domů z práce, že se celý den naprosto zbytečně svítilo v obýváku. Ať už to bylo na kratší či delší chvíli, v obou případech to dokáže pěkně naštvat, koneckonců elektřina není zdarma.

 

A právě pro tyto situace jsou tu senzorová svítidla. Pokud nevíte, o co se jedná, rychle vám to objasníme. Představte si, že vejdete do místnosti a světla se automaticky rozsvítí. Vy si v klidu můžete v místnosti udělat co chcete a při odchodu se světla znovu sama automaticky zhasnou. Ptáte se jak? Senzorová svítidla v sobě mají zabudovaná pohybová čidla, která sepnou světlo při zaznamenání pohybu. Pokud již v místnosti žádný pohyb není, po krátké odmlce se sama zhasnou.


 

K čemu jsou ale tato světla užitečná? Jak jste již nejspíše pochopili, usnadňuje to přesun mezi místnostmi díky absenci používání vypínačů. Díky nástěnným i rohovým držákům si můžete svítidla nainstalovat a nasměrovat přesně tam, kam chcete. Skvěle se hodí do sklepa či garáže, jelikož nemusíte potmě šmátrat po zdi. Dalším významným faktorem jsou ušetřené peníze za elektřinu. To nejen kvůli automatickému zhasínání, ale také díky LED technologii, kterou světla mají. 

Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Zeptejte se na cokoliv

Pavlína

Poradím s výběrem i technickými zádrhely.

515 555 111(Po-Pá, 7-18:00 hod.)

Zeptejte se
 
 
 
 
 
 

Doporučené produkty

Další dotazy z kategorie

Jak vybrat správnou barvu světelného zdroje? Světelné zdroje
Jaký vybrat kuchyňský lustr? Kuchyňské osvětlení

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2021 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i