Jsme členem APEK | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie
 

Buďte s námi v kontaktu

   
 
          
 
       

Hodnocení od našich zákazníků

Super domluva, vychází vstříc s cenou

ověřený zákazník

S nákupem jsem maximálně spokojená, perfektně zabalené zboží dorazilo obratem a v pořádku.

Alto

Dobrá a rychlá komunikace,obrázek odpovídal skutečnosti.Nevýhodou je,že k balení je nutno shánět žárovku-tu nemají všude.Jinak popis splnil očekávání...

ověřený zákazník

Jsme členem APEK

Datum: 19.9.2016

Již od roku 1999 je „APEK Certifikovaný obchod“ značkou důvěry, kterou obdrží úspěšně certifikovaný obchodník v podobě certifikátu.

Jiří Mánek, provozovatel e-shopu svet-svitidel.cz se stal členem APEK od 17. 9.2015. Učinili jsme tak pro to, abychom mohli poskytovat zákazníkům co nejkvalitnější služby v oblasti internetového prodeje, mohli se neustále zlepšovat a udržovali krok s novinkami ve světě internetového podnikání.
 
APEK v současné době uděluje jeden certifikát, jehož součástí je jak legislativní část (plnění zákonných povinností s důrazem na informační povinnosti) a část kvality (mystery shopping a hodnocení samotného procesu nákupu či řešení stížností z pohledu nakupujícího). Certifikovaný obchod garantuje, že daný internetový obchod je v souladu s platnou legislativou ČR. Při nákupu na certifikovaném internetovém obchodě tedy máte jistotu, že nákup proběhne v pořádku a s dostatečně kvalitními službami.
Odkaz na ověření a náš profil v APEK členství naleznete zde.
 

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.