Jsme členem APEK | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Jsme členem APEK

Datum: 19.9.2016

Již od roku 1999 je „APEK Certifikovaný obchod“ značkou důvěry, kterou obdrží úspěšně certifikovaný obchodník v podobě certifikátu.

Jiří Mánek, provozovatel e-shopu svet-svitidel.cz se stal členem APEK od 17. 9.2015. Učinili jsme tak pro to, abychom mohli poskytovat zákazníkům co nejkvalitnější služby v oblasti internetového prodeje, mohli se neustále zlepšovat a udržovali krok s novinkami ve světě internetového podnikání.
 
APEK v současné době uděluje jeden certifikát, jehož součástí je jak legislativní část (plnění zákonných povinností s důrazem na informační povinnosti) a část kvality (mystery shopping a hodnocení samotného procesu nákupu či řešení stížností z pohledu nakupujícího). Certifikovaný obchod garantuje, že daný internetový obchod je v souladu s platnou legislativou ČR. Při nákupu na certifikovaném internetovém obchodě tedy máte jistotu, že nákup proběhne v pořádku a s dostatečně kvalitními službami.
Odkaz na ověření a náš profil v APEK členství naleznete zde.
 

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek