Nový skladový systém již úspěšně běží a my opět expedujeme rychlostí, na jakou jste u nás zvyklí. Omlouváme se za předešlé zpoždění. Více info zde.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Svět svítidel nasazuje nový skladový systém a dokončuje dvě nové skladové haly

Svět svítidel nasazuje nový skladový systém a dokončuje dvě nové skladové haly
Novinky ve Světě svítidel

Svět svítidel, druhý největší online prodejce svítidel v Evropě, nasazuje nový Warehouse Management Systém (WMS) a dokončuje dvě nové skladové haly.

Díky novým technologiím bude Svět svítidel schopen expedovat objednávky rychleji a efektivněji než doteď. Nový skladový systém mySTOCK® WMS, dodávaný firmou Kvados a.s., bude využívat umělou inteligenci a strojové učení k optimalizaci skladových procesů. To umožní rychlejší a přesnější vychystávání zboží a zjednoduší logistiku.

Svět svítidel již úspěšně doručil svým zákazníkům přes 4 miliony objednávek, prodává více než 200 značek svítidel, má aktuálně v sortimentu 50 tisíc druhů produktů, přes 2 miliony kusů skladem na ploše 21 tisíc m2 skladových prostor. 

Nová skladová hala o ploše přes 9000 metrů čtverečních a vedle ní nová hala na 4500 paletových míst o výšce 19 metrů, umožní Světu svítidel skladovat větší množství zboží a rychleji reagovat na poptávku.

 

"Investice do nového WMS systému a nové skladové haly je pro nás strategickým krokem. Chceme se stát lídrem v oblasti online prodeje svítidel v Evropě," uvedl Darek Matwikow, generální ředitel společnosti Donoci s.r.o., která Svět svítidel provozuje.

Spouštění nového skladového systému dočasně způsobuje  zpoždění expedice objednávek, což je aktuálně 5 dní. Svět svítidel se za to zákazníkům omlouvá a ujišťuje je, že všechno objednané zboží bude expedováno.

      

"Věříme, že nové technologie nám umožní vykrývat objednávky ještě rychleji než předtím," dodal Matwikow.

Svět svítidel je na trhu již 25 let a je lídrem v oblasti online prodeje svítidel v České republice. Společnost má e-shopy nejen v České republice, ale i na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Německu, Rumunsku a dalších 18 zemích EU. Ročně doručí více než milion balíků.
Slevy, novinky, inspirace

Přihlaste se k odběru newsletteru a nic vám neuteče.

Zeptejte se na cokoliv

Pavlína

Poradím s výběrem i technickými zádrhely.

515 555 111(Po-Pá, 7-18:00 hod.)

Zeptejte se
 
 
    
  
 
 

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i