0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Valentýnská inspirace

Aktuality a oznámení

Lucie

Vánoce už jsou tytam, ovšem před námi je další hezký svátek. Tím není nic jiného než právě Valentýn – svátek zamilovaných. Už máte pro vašeho milovaného dáreček?

Přichází to každý rok a jistě si i vy kladete otázku, čím udělat vašemu drahému radost. Ženy často potěší šperky či parfém. Avšak většinou sáhnete každý rok po tom samém. Co takhle letos udělat změnu a vašeho milovaného či milovanou obdarovat nějakým hezkým roztomilým svítidlem.

Lampičky pro zamilované

Jedním z typů na skvělý valentýnský dárek je některá z našich lampiček. K této příležitosti se nejlépe hodí například různé růžové či červené lampičky, jelikož tyto barvy jsou pro Valentýna přímo typické. Naleznete zde také různé lampičky ve tvaru srdce, které potěší jak muže, tak i ženy. Vždy když si takovou lampičku rozsvítíte, vzpomenete si na krásný svátek zamilovaných, ke kterému jste dáreček dostali. 
null             null

Dekorativním svítidlem nikdy nic nezkazíte

Pokud si myslíte, že byste sice lampičkou radost udělali, ovšem možná by později nebyla využita, můžete se pustit spíše do výběru z dekorativních svítidel. Dekorativní svítidla totiž lze umístit třeba jen tak na poličku, a kromě funkce osvětlovací plní také především funkci dekorační. Většina z nich je na baterie, tudíž se obdarovaný nemusí omezovat s umístěním pouze tam, kde má v blízkosti zásuvku. 
null                            null 
Možná, že si vaše drahá polovička potrpí na různé dekorace na zeď. Jestliže tomu tak je i ve vašem případě, nadchne vás jistě myšlenka být originální a dát jako valentýnský dárek osvětlený obraz, který vypadá jak jinak než skvěle. 
null 
 

Na stylovou výzdobu se nezapomíná

Abyste však navodili také romantickou atmosféru, můžete vyzdobit váš pokoj různými dekoracemi ve tvaru srdce, světýlky či nápisem "LOVE". I tak dáte vaší lásce najevo zájem a snahu. Kromě dárku je přece důležité vědět hlavně to, že na vás ten druhý myslí a dá si s přípravou vašeho společného svátku práci. I na romantický film se vám bude jistě lépe koukat při jemném světle různých dekorací či lampiček. Proto ani vkusnou výzdobu nezanedbejte!
Doufáme, že jsme vás pro tento rok inspirovali a že vás teď díky nám napadlo, jaké valentýnské překvapení právě pro vašeho drahého či drahou vytvoříte.
 

Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr