Koupelnová svítidla | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Koupelnová svítidla

Datum: 27.8.2013

Koupelna je místnost odpočinku a každodenní přípravy do práce, školy či jinam. Osvětlete ji proto kvalitními koupelnovými svítidly a vybavte praktickým a stylovým nábytkem.

Všechny prostory ve Vašem domě by měly být dobře a kvalitně osvětleny. Každá místnost ve Vašem domově má pro každého určitý význam a každá je k jinému účelu. Ve Vaší kuchyni chystáte pokrmy, v obývacím pokoji sledujete televizi, ale samozřejmě je tu také koupelna, která se povětšinou stává místem odpočinku, ke kterému samozřejmě potřebujete kvalitní koupelnové osvětlení. To Vám zajistí, že se v koupelně budete cítit dobře a spokojeně.
 
Do Vaší koupelny si můžete vybírat hned několik typů koupelnových svítidel. Koupelna se nejčastěji osvětluje stropními koupelnovými svítidly, které bývají nejčastěji hlavním osvětlením celé koupelny. Koupelnová stropní svítidla samozřejmě nemají jen jeden jediný typ či tvar. Jsou tu koupelnová stropní svítidla jak kulatá, tak i čtvercového tvaru.
 
Dále si můžete do Vaší koupelny pořídit některé z koupelnových nástěnných svítidel. Tato nástěnná svítidla se nejčastěji používají jako osvětlení koupelnového zrcadla, kde samozřejmě potřebujete mít svítidlo, které Vám zaručí, že se budete v zrcadle vidět dobře a bez stínů, o které určitě nestojíte.
Koupelnová stropní i nástěnná svítidla mají samozřejmě vysoké IP krytí, které zajistí, že ani při styku s vodou nedojde ke zkratu či poškození koupelnového svítidla, naopak i v tomto případě jsou naprosto plně funkční.
Koupelnová svítidla jsou ale samozřejmě také skvělým designovým prvkem, který Vaši koupelnu prozáří a zaručí Vám, že z ní budete mít příjemný pocit.

         

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.