0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

LED lampička s klipem – praktický pomocník do každého interiéru

Poradna
Odpověděl:
Lucie

Odpověď:

Ne každý má v bytě prostor pro rozložitou lampu. Ne každý byt je snadno osvětlitelný klasickým svítidlem. Oba tyto případy řeší LED lampička s klipem.

Ne každý má v bytě prostor pro rozložitou lampu. Ne každý byt je snadno osvětlitelný klasickým svítidlem. Oba tyto případy řeší LED lampička s klipem, jež se stává díky své flexibilitě stále populárnější.

LED lampička s klipem šetří místo

Nevýhodou klasických lamp je, že zabírají prostor. Ať už se jedná o stojací či stolní svítidla, vždy jim musíme vyhradit aspoň minimální místo na podlaze či stole. To může být zvláště v malých bytech problém. Rovněž lidem, kteří pro práci u stolu potřebují jeho celou plochu, nemusí běžná stolní lampička vyhovovat. Velkým plusem lampy na klip je, že k umístění nevyžaduje téměř žádný prostor, tudíž je vhodná do každého interiéru.

Použitelná i ve špatně dostupných prostorech

V mnoha bytech existují místa, kam se s běžným svítidlem nedostanete. Příkladem mohou být patrové postele či různá mezonetová patra, na kterých není k dispozici noční stolek, tudíž jako jediná možnost nočního osvětlení připadá v úvahu LED lampička s klipem. Je snadno uchytitelná například na poličku či okraj postele. Rovněž může být skvělým řešením pro dětské pokoje, kde existuje riziko, že vaše ratolesti při hraní běžnou stojací lampu převrhnou.

Lampa s klipemLED lampa s klipem SWAN

Dlouhá záruka a okouzlující design

Tato svítidla vás dostanou díky svým praktickým vlastnostem. Samozřejmostí je nastavitelnost směru světla a tvarovatelnost krku. U některých z nich je namísto žárovky bodové světlo, což umožňuje ještě přesnější zacílení. Rovněž u mnoha produktů nabízíme nadstandardní délku záruky, což je známka toho, že si za kvalitou našich produktů stojíme. 

Možná se vám při pojmu lampa s klipem vybaví tradiční zvonovitý tvar svítidla na krátkém krčku. Někdo může mít obavy, že si pořízením těchto lampiček pokazí pracně vybudovaný styl interiéru. Ovšem tento zažitý předsudek již dávno není pravdou, lampičky se nyní vyrábějí v množství nepřeberných designových variacích. Některá z nich si svou elegancí nezadají s klasickým osvětlením. Tudíž určitě si jistě vyberete produkt, který se do vašeho interiéru bude hodit.

Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Doporučené produkty

Další dotazy z kategorie

Lampy a lampičky Osvětlení interiéru
Lampičky levně a stylově Osvětlení interiéru
Lampy a lampičky Osvětlení interiéru

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.