LED svítidla - moderní osvětlení dnešní doby | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

LED svítidla - moderní osvětlení dnešní doby

Datum: 7.10.2011

Znáte již LED svítidla? Novou technologii v osvětlení? Pokud stále nemáte tu čest, naše nabídka LED osvětlení je dělaná právě pro Vás a Vaše touhy.

Ptáte se co je to vlastně LED? Jde o zdroj světle LED, vyráběný z LED diod. Jsou novou, moderní a úspornou technikou v osvětlení. Životnost LED žárovek, zářivek či reflektorů, průmyslových svítidel, LED pásků a jiného LED osvětlení je velmi vysoká a energetické náklady jsou naopak velmi nízké. 

Další otázkou je, kde mohou být svítidla s LED použita. Tahle otázka rozhodnutí je pouze na Vás. LED svítidla je možné využít k osvětlení interiérových místností, různých bytů, hotelů, restaurací, obchodů ale i různých průmyslových a venkovních zařízení. Jsou vyráběné zejména ve variantách bodových svítidel ale i samozřejmě dalších druhů svítidel s LED.

Výhod proč si zvolit právě LED osvětlení je opravdu mnoho. Začneme jak již zmiňovanou dlouhou životností LED zdrojů. Životnost se odhaduje až na 100 000 hodin. Dalším plusem tzv. ledek je malá velikost a odolnost vůči nárazům. Ani časté vypínání a zapínání není problém. LED svítidla jsou nám díky nízkým požadavkům na napětí a proud úsporou v rozpočtu a proto i ideální variantou chovat se ekonomicky. 

Přecházíme a je vhodné upozornit i na špatné vlastnosti a nevýhody LED svítidel. Nic přeci není dokonalé, proto i LED osvětlení má nějaký ten nedostatek a tím je zejména cena pořízení, která je podstatně vyšší, jak u jiných světelných zdrojů. Cena se pohybuje až ve stokorunách. A další nevýhodou je nepříliš široké barevné spektrum.

Avšak, jak jste si již všimly, výhod je podstatně více, proto ten kdo čest s LED svítidly doposud nemá, by tuhle variantu osvětlení měl vyzkoušet. Zklamán jistě nebude.

               

   LED pásek, studená bílá, 1m             Downlight, chrom 1xLED/1W            LED žárovka  E14/4,2W bílá

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.