Nové zahradní osvětlení a venkovní svítidla | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Nové zahradní osvětlení a venkovní svítidla

Datum: 20.5.2011

Nově rozšířena nabídka v kategorii “venkovní osvětlení“. Nástěnná svítidla, venkovní lampy i lampičky a to vše také v provedení se senzorem!


S příchodem teplého počasí také přichází starost o Vaši zahradu. Dnes už není výjimkou, že svítidla na zahradě nesmí chybět. Každá zahrada si také zaslouží kvalitní svítidla, která tak znásobí krásu a jedinečnost okolního prostoru kolem domu a také dům samotný.

Jak již bylo řečeno, venkovní svítidla se senzorem naleznete také v naší široké nabídce. Toto senzorové osvětlení je dokonalé v tom, že svítí jen tehdy, když senzor zaznamená Váš pohyb, jedná se tedy o úsporný a inteligentní způsob osvětlení. Dále naleznete klasická zahradní svítidla jako jsou lampy stojací zahradní a venkovní lampičky, které umožňují bezpečný pohyb po Vaší zahradě. Venkovní nástěnné osvětlení chránící dům také proti vniknutí cizích osob a zvýraznění vnějších částí domu a osvětlení důležitých míst např. vchodové dveře, garáž apod. 

Sledujte i naši stálou nabídku, kde naleznete ostatní svítidla například pro zajištění kvalitního osvětlení pro Vaši verandu či altán, jsou připravena závěsná venkovní svítidla. Dalším stále více používaným druhem osvětlení jsou nájezdová svítidla, vhodná na příjezdové cesty, chodníky apod.
 

         
                   STELO 1xE27/40W                     STELO 1xE27/25W                    INOX se senzorem 1xE27/60W

Související články

Zahradní osvětlení

Zahradní osvětlení

Vyberte si s z naší nabídky zahradního osvětlení a zpříjemněte si dlouhé letní večery na Vaší zahradě nebo pohledem na nově osvětlenou zahradu.

Ať zahrada září

Ať zahrada září

Léto je v plném proudu a s ním grilovací i relaxační večery. Pozvěte do své zahrady kvalitní osvětlení, posaďte se k pohodlnému osvětlení a vychutnejte si dosyta atmosféru letních dnů.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.