Představujeme holandské lustry | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Představujeme rustikální osvětlení v podobě holandských lustrů

Datum: 8.1.2016

Je vám blízký rustikální styl interiéru? Pak jako velmi vhodná světla slouží víceramenná závěsná svítidla známá pod označením holandské lustry.

Je vám blízký rustikální styl interiéru? Pak jako velmi vhodná světla slouží víceramenná závěsná svítidla známá pod označením holandské lustry. 

Odolné kovové provedení s pěknou povrchovou úpravou

V reprezentačních prostorech, na zámcích ale i v luxusních restauracích. Všude tam jsou ve velké míře používány kovové závěsné lustry, které díky svému rustikálnímu vzhledu přijaly přízvisko podle známého holandského nábytku.

Tyto holandské nebo také vlámské lustry bývají prostorově větší a mají několik ramen, na nichž nejčastěji bývají malá světla v podobě svíček, ale u luxusnějších typů jsou používané i větší textilní nebo skleněné stínítka. Základ konstrukce tvoří kov a povrch bývá především v podobě mosazi, patiny, chromu, bílé a černé barvy. 
 

Rustikální holandské lustry Kemar kolekce Preto

Desítky typů od výrobců Kemar a Jupiter

Je samozřejmé, že vzhledem k většímu tvaru těchto lustrů, je doporučujeme instalovat do rozlehlejších pokojů – obývacích pokojů, ložnic  a reprezentačních chodeb – které jsou ideálně zařízené starožitným či rustikálním nábytkem. Pozor na překombinovanost. Holandské lustry jsou již sami o sobě značně dominantní. 

Na sortiment kovových víceramených lustrů se specializují výrobci Kemar a Jupiter, od kterých u nás  – viz seznam níže – najdete více než čtyřicítku různých světel. Jak můžete vidět na přiložených obrázcích, tvarová a barevná pestrost je značná. Jednoduchostí vyniká kolekce PRETO, naopak rustikální lustry z edice VERDA jsou mnohem zdobnější. 

Rustikální holandské lustry Kemar kolekce Verda

Související články

Lustry

Lustry

Lustry fungují ve většině domácností jako hlavní osvětlení. Proto není radno volbu správného lustru podcenit. Neváhejte si od nás nechat poradit, naše nabídka lustrů je opravdu široká!

Lustry jako dekorace interiéru

Lustry jako dekorace interiéru

Svítidla v našich bytech plní důležitou funkci – osvětlují interiéru a zajišťují tak klidné místo pro náš odpočinek i práci. Věděli jste ale, že svítidla a především lustry, mohou tvoři i úchvatný dekorační prvek?

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.