0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levy banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Svítidla pro Váš spokojený život

Osvětlení interiéru

Michaela

Potřebujete svítidla do kuchyně, obývacího či dětského pokoje, koupelny či jinam? Pak jste tu na správně.

Již snad od té doby, co byla vynalezena elektřina si téměř nikdo z nás nedovede představit život bez ní. A s tím samozřejmě souvisí ta skutečnost, že jednou z nejdůležitějších věcí je pro nás světlo. Pokud byste doma nemohli svítit a byli byste odkázání pouze na světlo svíčky, zvykalo by se Vám na to opravdu těžko, v některých případech byste si na to snad nezvykli vůbec. Z toho důvodu a také ze spousty dalších důvodů je tu připraven náš internetový obchod se svítidly do každé místnosti, do každého koutu. Je tu skutečně velká spousta svítidel od různých výrobců. Nová svítidla si u nás můžete vybrat z široké nabídky a vybavit nejen celý Váš interiér, ale také všechny venkovní prostory kolem Vašeho domu.
 
Máme zde samozřejmě všemožná svítidla různých typů, tvarů a barev, z nichž se nenajde snad nikdo, kdo by si nenašel to svoje svítidlo, které se mu líbí a které by mu skvěle zapadlo do celkového designu jednotlivých místností.
 
Svítidla do jednotlivých místností jsou vyráběna samozřejmě tak, aby splňovala bezpečnostní parametry, které jsou v různých místnostech nezbytné. Například u koupelnových či venkovních svítidel je velmi důležitým faktorem IP krytí, které zde musí být vyšší než u svítidel do ostatních místností. U našich svítidel tomu tak samozřejmě je.
 
Naše nabídka skýtá různé druhy svítidel od lampa a  lampiček, přes lustry, nástěnná svítidla, stropní svítidla, ale i svítidla venkovní, aby ani Vaše venkovní prostory nestrádaly.
 
Všechna svítidla,která potřebujete najdete právě zde!!!

      

Autor článku:

Michaela
Michaela Vedoucí zákaznického oddělení

Michaela je vedoucí zákaznického oddělení a našla si zálibu v inteligentním osvětlení a světelných zdrojích. Sdílí s vámi své nadšení prostřednictvím článků zaměřujících se například na výhody a fungování inteligentního osvětlení. Ale také radí, jak vybrat správný světelný zdroj a proč je výhodné myslet na LED technologii.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Přidejte se k nám na Facebooku

Nenechte si ujít rady, tipy, návody, novinky a speciální akce.

Více než 1.200 odběrných míst po celé ČRVíce než 1.200 odběrných míst

Jsme vám blíže než si myslíte.

Seznam míst

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.