Zahradní osvětlení | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Zahradní osvětlení

Datum: 28.5.2012

Vyberte si s z naší nabídky zahradního osvětlení a zpříjemněte si dlouhé letní večery na Vaší zahradě nebo pohledem na nově osvětlenou zahradu.Zahradní osvětlení

Nyní máte ideální příležitost osvítit Vaši zahradu a vychutnat si tak procházky po zahradě nebo pohled do krásně osvětlené zahrady v teplých letních večerech. Osvětlení zahrady našimi svítidly není jen praktické, Vaše zahrada získá s LED zahradním osvětlením nový rozměr a ve večerních hodinách se doslova rozzáří.


                                   


Správně zvolené a rozmístěné zahradní osvětlení přidá zahradě na kráse a usnadní orientaci ve večerních hodinách. Osvětlení všech zahradních cest venkovními lampami zvýší bezpečnost. Zahradní osvětlení je díky vyššímu IP krytí vysoce odolné proti nepřízni počasí jako jsou mrazy, déšť, sníh, večerní a ranní mlhy. Zahradním osvětlením můžete osvítit okolí zahradního jezírka, keře, stromy a skalky, které tak dostanou nový nádech.


                                                  
Se zahradním solárním osvětlením šetříte životní prostředí, nepotřebujete ke svítidlu přívod elektrického zdroje, protože si solární svítidlo během dne shromažďuje sluneční světlo a přeměňuje v elektrickou energii. Instalace svítidla je velmi snadná, svítidlo stačí umístit na místo, kde bude mít dostatečný přísun slunečního světla a je hotovo, protože není potřeba zapojovat žádné kabely ani dráty.                                       

Související články

Zahradní osvětlení

Zahradní osvětlení

Vyberte si s z naší nabídky zahradního osvětlení a zpříjemněte si dlouhé letní večery na Vaší zahradě nebo pohledem na nově osvětlenou zahradu.

Ať zahrada září

Ať zahrada září

Léto je v plném proudu a s ním grilovací i relaxační večery. Pozvěte do své zahrady kvalitní osvětlení, posaďte se k pohodlnému osvětlení a vychutnejte si dosyta atmosféru letních dnů.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.