Akce na úsporné žárovky | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Výrazně jsme zlevnili některé úsporné žárovky

Datum: 21.1.2015

Sviťte levněji. Nyní jsme výrazně snížili ceny u řady úsporných žárovek neboli kompaktních zářivek.

Využijte naší akce a pořiďte si úsporné žárovky neboli kompaktní zářivky až o polovinu levněji. Poradíme také, na co si při koupi máte dát pozor. 

Ceny již od 35 Kč

V současné době máme v našem e-shopu v nabídce téměř 100 různých typů úsporných žárovek. Více než 30 z nich nyní můžete pořídit až o 50 % levněji. Protože tvary světel jsou dnes nejrůznější, trend flexibility musel zasáhnout i světelné zdroje včetně kompaktních zářivek. Na trhu jsou tak úsporné žárovky ve tvaru spirály, svíčky či baňky, která byla typická pro klasickou vláknovou žárovku. Nejčastěji se setkáte s klasickými závity E14 a E27.  
Že klasickým edisonkám kvůli jejich vysoké energetické náročnosti už odzvonilo, potvrdil i prezident Miloš Zeman. Podle informací z médií, hradní správa vyměnila všech 11 tisíc žárovek za ty úsporné, čímž za rok ušetří milion korun.

2 tipy při nákupu

  1. Klasické žárovky lidé vybírali podle příkonu, tedy počtu wattů, ale u úsporných zářivek je hlavním kritériem jednotka světelného toku: lumeny. Čím více lumenů, tím je světlo intenzivnější. Aby si lidé nemuseli pamatovat nějaké přepočty mezi watty a lumeny, je vždy na obale uvedeno, kolikawattovou žárovku kompaktní zářivka nahrazuje. 
  2. Abyste měli příjemné světlo, na které jste byli zvyklí z klasické žárovky, je potřeba, aby úsporka měla 2 700 kelvinů, to je hodnota pro klasickou teplou bílou barvu. A platí jasná úměra: Čím méně kelvinů, tím je světlo žlutější. Naopak čím více, tak je světlo bělejší až může přecházet do světle modré (více si o barvě světla a o tom, do jakých se hodí místností, můžete přečíst zde).

Související články

Úsporné žárovky nebo klasické ?

Úsporné žárovky nebo klasické ?

Stále kolem sebe slýcháváte argumenty o nevýhodách úsporných žárovek? Nebo máte zájem udělat něco pro přírodu i svou peněženku?

Úsporné žárovky

Úsporné žárovky

Ani světelné zdroje, čili žárovky nesmějí chybět v naši nabídce svítidel.

Nakupujte svítidla nejlevněji na trhu

Nakupujte svítidla nejlevněji na trhu

Plánujete zakoupit osvětlení na našem e-shopu, ale identický produkt jste nalezli na jiném internetovém obchodě za nižší cenu? Od nás dostanete produkt ještě levněji!

Co dělat při rozbití úsporné žárovky?

Co dělat při rozbití úsporné žárovky?

Jak je všeobecně známé, zářivky neboli úsporné žárovky obsahují malé množství rtuti, a proto je potřeba při jejich případném rozbití dodržet několik zásad, které pomohou ochránit vaše zdraví.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.