0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 111 (Po-Pá, 7-20 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Babí léto s venkovním osvětlením Globo

Zeptejte se na cokoliv

Pavlína

Poradím s výběrem i technickými zádrhely.

515 555 111(Po-Pá, 7-20 hod.)

Zeptejte se

Monika

Jak si ještě zpříjemnit babí léto? Značka Globo vám nabízí venkovní svítidla za jedny z nejlepších cen na trhu. Mezi zákazníky jsou oblíbená solární světla, jejichž provoz vyjde zcela zdarma.

Dřív bylo běžné, že jak se setmělo, aktivní život ustal a chodilo se spát takzvaně se slepicemi. Tyto časy jsou ale již dávno pryč a rozsvětlené dnes nejsou již jen interiéry, ale i exteriéry, tedy zahrady, terasy, altány a prostory u vchodu domu a garáže. Stále častěji se tak lidé ptají: Jaké zvolit venkovní osvětlení?

Šikovné řešení – venkovní osvětlení s čidlem 

Výběru venkovního světla samozřejmě musí předcházet otázka, co chcete osvítit. Osvícení prostoru garáže nebo vchodu domu samozřejmě potřebuje dostatek intenzivního světla. Doporučujeme zvolit venkovní nástěnné svítidlo, které svítí do všech stran. U značky Globo máte na výběr z řady modelů, například kolekce Orlando nebo Rico. V poslední době je velmi žádané venkovní osvětlení s čidlem, které se automaticky zapne a po chvíli zase vypne.  


Levná varianta – LED svítidla a solární světla 

Jestliže potřebujete spíše zahradní osvětlení, tedy takové, které skvěle zapadne do zahrady a na terasu, nebo poslouží k osvětlení zahradní dekorace, můžeme vám poradit venkovní LED osvětlení a solární světla.
Prvně zmiňované řešení je úsporné a má dlouhou životnost. Na LED žárovky jsou například uzpůsobená venkovní svítidla Style. Velmi efektní je rovněž nasvícení pomocí světelných hadic Light tube. Ty jsou podobné LED páskům, ale díky vysokému IP krytí (44) je bez obav můžete použít v exteriéru. Nejčastěji se shodí v zimě, kdy slouží jako venkovní vánoční osvětlení.  
Při používání druhého typu – solárního osvětlení – dokonce budou výdaje úplně nulové. Všechnu energii totiž svítidla čerpající ze slunce. Rakouská firma Globo vyrábí solární světla v různých designech, například jako zapichovací kolík či jako svítící trpaslík. 

Kvalita a správné IP krytí

U venkovních svítidel Globo vás nepotěší jen povedený vzhled, ale samozřejmě vysoká kvalita. Všechno nabízené venkovní osvětlení má hodnotu IP krytí 44. To konkrétně znamená, že je chráněno před vniknutím pevných cizích těles o průměru 1 mm a větších (nástroje, drátky). Dále je také chráněno proti vodě stříkající ze všech směrů.   

Autor článku:

Monika
Monika E-commerce specialista

Monika má na starost e-commerce oddělení a je fanynkou venkovního osvětlení. Díky ní zjistíte, jaké zrovna frčí trendy ve světě venkovních svítidel. A třeba i to, jak na efektivní osvětlení zahrady a okolí domu.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.