Barevný svět dětských svítidel | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Barevný svět dětských svítidel

Datum: 9.8.2010

Nevíte jak osvětlit dětský pokojík pro Vaše děti? V tomto článku Vám rádi poradíme.

Svítidla do dětských pokojů jsou důležitou oblastí osvětlení interiéru. Dětská svítidla na první pohled poznáme podle pestrých barev a způsobu zpracování. V nabídce jsou připravena svítidla pro děti s širokou škálou motivů. Dětská svítidla svými tvary postaviček a zvířátek nebo barevnými a hravými vzory dokážou ozdobit každý dětský pokoj. Dětská svítidla by měla vytvářet útulné a harmonické prostředí pro Vaše děti.

Dětská svítidla se střídají zároveň i s věkem dítěte. Pro děti předškolního věku nabízíme dětské lustry a stropní svítidla, které zajistí rovnoměrné rozptýlení světla po interiéru dětského pokoje. Bodová svítidla zase ocení větší děti, které potřebují jasné světlo na pracovním stole. Dětská bodová svítidla najdou své uplatnění i jako celkové osvětlení dětského pokoje. Vybírat můžete nejen mezi lustry, stropními svítidly a bodovými svítidly, ale také mezi nástěnnými svítidly a lampičkami.

Dětská svítidla jsou vyrobena z materiálů odolných proti nárazům a jsou také izolována, aby se zamezilo zranění dětí elektrickým proudem. Dětská svítidla jsou navrhována odborníky, kteří kladou důraz nejen na špičkovou technickou kvalitu, ale také na bezpečnost dětí.

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek