Designové lustry, které podtrhnou váš interiér | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Designové lustry, které podtrhnou váš interiér

Datum: 19.11.2015

Světlo by nemělo plnit pouze úlohu funkčnosti, ale rovněž být ozdobou interiéru. Nechte se inspirovat nabídkou svítidel, z nichž pro jejich vzhledovou výraznost nebudete moci spustit oči.

Světlo by mělo plnit nejen úlohu funkčnosti, ale rovněž být ozdobou interiéru. Nechte se inspirovat nabídkou svítidel, z nichž pro jejich vzhledovou výraznost nebudete moci spustit oči.

Designové lustry jako skvost ve vašem bytě

Pryč jsou doby, kdy se stropní lustry vyráběly pouze v podobě nudné skleněné koule a byly ve všech domácnostech stejné.   V současné době je lustr důležitým bytovým doplňkem, který může do vašeho obydlí vnést šmrnc. Dobře zvolený designový lustr se stane klíčovou ozdobou pokoje, která přitáhne pozornost vašich hostů. Firma Globo, známá svou prvotřídní rakouskou kvalitou, nyní přichází s pestrou paletou originálních svítidel.

Nejnovějším trendem jsou květinové motivy. Moderní závěsná světla jsou vyhotovena do podoby květů, které vypadají téměř jako živé a jež si díky jejich romantickému vzhledu okamžitě zamilujete. Hitem jsou rovněž stropní svítidla se závěsnými ozdobami. Nejčastěji se setkáte s ozdobnými blyštivými krystaly či geometrickými tvary různých barev. Tento typ svítidla dá obytnému prostoru nádech nespoutanosti.

Moderní jsou rovněž lustry ve tvaru nejrůznějších skleněných koulí, poskládaných do asymetrického tvaru. Co se týče materiálu, většina produktů obsahuje kombinaci plastu a stříbrného kovu. Díky použití plastu jsou ozdobné prvky jednotlivých produktů vyvedeny do nejmenších detailů. 

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek 

 
Merim