Dětská svítidla - moderní a funkční osvětlení pro nejmenší!!! | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Dětská svítidla - moderní a funkční osvětlení pro nejmenší!!!

Datum: 25.5.2012

Není náročnějších zákazníku než právě dětí. Jak skloubit funkčnost a příjemný vzhled svítidel pro dětský pokoj? Inspirujte se naší nabídkou a vybavte pokoj dítěte stylově a za rozumnou cenu.

Dětský pokoj je specifická místnost, která potřebuje i vhodný typ osvětlení. Ať si dítě hraje, učí se, pracuje nebo odpočívá, ke všemu potřebuje dostatek světla. Na našem e-shopu www.svet-svitidel.cz naleznete širokou nabídku svítidel, která mají krásný až pohádkový design a zároveň plní funkci kvalitního osvětlení pro nejmenší. Například osvětlení značek MASSIVE a PREZENT představuje dětské lustry, nástěnná svítidla, bodovky, stropní svítidla, lampy a lampičky. Stačí pouze zvolit motiv, který Vaše dítko preferuje, a můžete se pustit do zkrášlení jeho pokojíčku.

Lustry a stropní svítidla
Lustr a stropní osvětlení celkově, je centrálním osvětlením místnosti. Výrazný lustr je prvním, co po příchodu do místnosti zaujme. Moderní dětská svítidla existují v nejrůznějším provedení a tvoří je motivy, které zavedou dítě do světa fantazie. Vyberete z různých typů – lustr závěsný, lustr na lanku, lustr přisazený a další stropní svítidla. Také škála barev a provedení je velmi rozmanitá. Dívky často volí barvy jako růžová, červená a motivy princezen, zvířátek a dalších populárních postaviček z pohádek. Zatímco pokoje chlapců zdobí vesměs barvy modrá, zelená a motivy fotbalistů, autíček a zvířátek.

 


Nástěnná svítidla
Nástěnnými svítidly můžeme vybavit okolí postele, stolu či hracího koutu dítěte. Vybrat si můžeme různé bodovky, nástěnné lampičky nebo nejnovější osvětlení s 3D efektem. Funkčnost a praktičnost nástěnných svítidel vychází především z jejich umístění. Nasvítí především prostor, který je třeba osvětlit.

Lampy a lampičky
Dětské lampy a lampičky tvoří důležité vybavení pokojíčku pro nejmenší, přes školáky až po studenty. Malé děti při kreslení a hraní potřebují dostatek světla, aby se jejich oči neničily a neunavovaly. Každý žák či student by měl na pracovním, psacím stole mít umístěnou vhodnou lampu a tím zkvalitnit svoji práci. Jejich design je moderní a díky tomu se lampy stávají vkusným doplňkem dětského pokoje.


   

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek