Dětská svítidla nejen pro ty nejmenší | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Dětská svítidla nejen pro ty nejmenší

Datum: 19.8.2011

Pro děti jste Vy těmi, kteři jim plní jejich sny. Začnětě proto vhodně zvoleným a dekorativně zajímavým osvětlením do jejich dětského ráje.

Pro naše ratolesti je důležité, kde vyrůstají. Pro dětský pokojíček je proto dobré pořídit kvalitní osvětlení, které dětem bude sloužit a napomáhat od nejmladšího věku a s plynoucím časem až do předškolních a školních let. Mimo jiné svítidla oživí a zpříjemní atmosféru dětského pokoje. Děti se tak ve svém pokojíčku budou cítit bezpečně a útulně.

Dětská svítidla se nám nabízí v mnoha designech a provedení. Je proto třeba promyslet, k jakému účelu nám svítidlo poslouží. Většinou je za hlavní osvětlení místnosti považován dětský lustr či dětské stropní svítidlo. Dostatečně rozzáří místnost a když jej doplníme spolu s nástěnným svítidlem, fungujícím zejména k předčítání pohádky na dobrou noc nebo spolu se stolní lampičkou, pomocníkem při plnění domácích úkolů, kreslení apod., pak nad osvětlením máme téměř vyhráno.

Ne vždy je však důležitá pouze funkčnost a účel osvětlení, ale i designové navržení svítidla. Jelikož se jedná o dětské osvětlení, pak by měl i vzhled a motiv svítila odpovítat této kategorii.

Rádo Vaše dítě sleduje Medvídka PÚ či jiné animované filmy a pohádky? Obdivuje zvířátka, kytičky, barvičky, autíčka, motorky? Je snad Váš chlapeček fotbalista nebo si holčička ráda hraje na princeznu? Kategorie dětská svítidla, skrývá nejrůznější dětské a pohádkové motivy světel, které vystihují dětský život.

I dětská svítidla mohou být příjemným společníkem Vašich dětí při trávení volného času ve vlastním dětském ráji a Vy jste těmi, kteří jim plní jejich dětské sny.

                      

                            Rampa GUITAR 2xE14/40W                                 Lustr stahovací BABY 1xE27/60W
 

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek