Dětské osvětlení | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Dětské osvětlení

Datum: 22.9.2012

Pro děti je důležité vyrůstat v příjemném prostředí, čemuž napomůžou právě správně vybraná svítidla.

Dětský pokoj je místo, kde děti tráví spousty času již od narození téměř až po věk, kdy se rozhodnou opustit křídla svých rodičů. Je proto nezbytné aby dětské pokoje byly maximálně vybavené tak, aby splňovali veškeré funkční ale zároveň i estetické požadavky. Zkrátka nejdůležitější je to, aby se děti cítili ve svém pokoji útulně, příjemně a jejich pokojíček byl místem jejich útočiště.
 
Aby tomu tak bylo je nepostradatelnou součástí, nejen dětských pokojů, ale veškerých interiérových míst – osvětlení.
 
Dětská svítidla jsou velmi rozmanitou a nápaditou kategorií, kde je rozhodně z čeho vybírat.
 
Nejdůležitější je, aby pokoj měl svoje hlavní osvětlení, kterým je nejčastěji dětský lustr, který pěkně osvětlení celou plochu místnosti, zejména hrací plochu, pro ty nejmenší. Pokud jde o doplňkové osvětlení, tak na každém psacím stole by neměla chybět stolní lampička, která dětem pomáhá při učení, kreslení si, psaní domácích úkolů apod. Dalším svítidlem, které by nemělo v dětském pokoji chybět je nástěnné svítidlo či bodové osvětlení, které bývá nejčastěji umístěno nad postýlku a při příjemném světle se tak dětem mnohem lépe usíná a rodiče tak mohou bez problémů předčítat pohádky na dobrou noc.
 
Právě vzhled dětských svítidel je velmi nápaditý a barevný. Dětské osvětlení může mít mnoho podob, jak nejrůznějších pohádkových postaviček, zvířátek, tak i autíček, pastelek apod.
Zkrátka je jen na Vás a Vašem dítěti, jaký vzhled svítidel si s námi ( www.svet-svitidel.cz ) vyberete.    

 
 

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.