Globo – jednička v LED osvětlení | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Globo – jednička v LED osvětlení

Datum: 5.3.2015

Rakouská značka Globo jde s dobou. Přichází s novými typy LED svítidel. Váš interiér i exteriér ozdobí a přitom ušetří elektrickou energii.

Rakouská značka Globo jde s dobou. Přichází s novými typy LED svítidel. Váš interiér i exteriér ozdobí a přitom ušetří elektrickou energii. 

Kombinace úspory a krásného vzhledu

Ptáte se, proč vůbec zvolit LED? Vždyť většinou je dražší. Hlavním důvodem proč ano je samozřejmě úspora elektrické energie. LED žárovka ve srovnání s tou klasickou spotřebuje až o 80 % energie méně. Dalšími plusy je dlouhá životnost, okamžité rozsvícení naplno, snadná recyklace a v neposlední době také krásný vzhled. 
Abyste se v naší nabídce dobře orientovali, rozdělili jsme LED osvětlení do několika skupin. Jak sami uvidíte, moderní úspornou technologii LED lze využít nejen v kuchyni či obývacím pokoji, ale i v koupelně, kanceláři, ložnici, dětském pokoji, schodišti a rovněž na zahradě. 

Prim hrají LED pásky a LED lustry

Mezi nejoblíbenější typy patří LED pásky. Uplatnění najdou nejen pod kuchyňskou linkou, ale i jako podsvícení dvířek či osvětlení zrcadla v koupelně. V nabídce jsou různé délky, barvy a intenzity světla.
V moderním stylu bývají zařízené hlavně kuchyně a obývací pokoje, proto rakouská značka Globo vyrábí ve velkém výběru LED lustry a  přisazená stropní svítidla. Z materiálů je použito sklo, kov a plast a samozřejmostí je propracované provedení. Některé typy lze ovládat na dálku a měnit barvy. 

Stropní LED osvětlení Globo

Sladění do detailu

Aby interiér byl sladěn do detailu, hlavní stropní osvětlení je dobré doplnit LED lampami. K dispozici jsou v menším provedení jako stolní, a nebo ve větším jako stojací.  Většinou převažují v kovové chromové barvě, ale jestli máte rádi modrou, červenou či fialovou také si vyberete. Pro osvětlení schodiště či chodby pak doporučujeme LED nástěnná svítidla. Některé typy mají dostatečnou hodnotu IP krytí (44), takže je můžete použít i v exteriéru. A jesli chcete svou zahradu opravdu oživit, ale přitom neplatit za elektřinu vůbec, doporučujeme solární LED světla. Ta se nabíjí během dne ze slunce a v noci pak krásně svítí. Jednoduše levné, jednoduché a bez nutnosti napojení na proud. 

Solární LED svítidlo

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek 

 
Merim