Hravé, barevné, nápadité | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Hravé, barevné, nápadité

Datum: 10.1.2014

Dětské lampičky Massive vynikají hravým designem, prvotřídním provedením a především originálním nápadem. Vyhlaste válku tradičnímu osvětlení a nechte se unášet barvami a roztomilým vzhledem.

Dětské lampičky Massive vynikají hravým designem, prvotřídním provedením a především originálním nápadem. Vyhlaste válku tradičnímu osvětlení a nechte se unášet barvami a roztomilým vzhledem.

Zvířátková edice

Zebra, žirafa či opice. Tato trojice bude zajisté slavit úspěch, jak u těch nejmenších, tak i u větších dětí. Lampičky jsou vyrobené z kombinace kovu, plastu a hliníku, takže jsou opravdu vysoce odolné. Dobrou stabilitu dětské lampičky zajišťují důvtipně provedené nožky svítidla.

Detske_svitidlo_opice_MassiveDetske_svitidlo_zebra_Massive

Žížala Júlie aneb dětské svítidlo RUBY je další ze série zvířátek firmy Massive. Spíše než svítidlo připomíná hračku. Na stolku tak bude vypadat opravdu naprosto úžasné a vaše ratolesti si ji určitě ihned oblíbí. Provedení ze dřeva a kovu zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost této dětské lampičky.
destke_svitidlo_ruby_massive

Jedeme na houby

Kluky zaručeně nadchne dětská lampička ve tvaru autíčka. Nabízíme jej hned ve dvou barevných provedeních – červená a modrá. Lama je vyrobena z kovu a plastu, je tedy odolné i v případě pádu.

Holčičky spíše než autíčko potěší dětská lampa v podobě mochomůrky. Hříbek vypadá opravdu autenticky, takže pokud k němu ještě přidáte na stolku pár šišek, děti budou doslova nadšené. Lampička je k dispozici i v modré variantě.

detske_svitidlo_auto_massivedetske_svitidlo_mochumurka_massive

Pozor na hady!

Pokud již vaše ratolest přestoupila na druhý stupeň základní školy a autíčka či mochomůrky ji neberou, pak zkuste vsadit na hady. Nemusíte hned běžet do obchodu s plazy, stačí pořídit dětskou stolní lampu SNAKEY. Lampička disponuje velice promyšleným designem, především při práci s žárovkou, která tvoří „čumák“ hada. Konstrukce světlapředstavuje tělo hada.

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek