Jaké máme typy závěsných lustrů? | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Jaké máme typy závěsných lustrů?

Datum: 16.4.2015

V naší nabídce najdete kolem 150 nejrůznějších závěsných lustrů. Některé typy se budou hodit do kuchyně, jiné do obývacího pokoje či ložnice.

V naší nabídce najdete kolem 150 nejrůznějších závěsných lustrů. Některé typy se budou hodit do kuchyně, jiné do obývacího pokoje či ložnice.

Hitem jsou retro lustry

V jedné z našich aktualit nazvané Lustry do obývacího pokoje i kuchyně jsme se zaměřili na to, kam tento typ svítidla použít. V tomto textu se dozvíte více o jednotlivých typech lustrů z hlediska jejich vlastností. 

Stále častěji se lidé v designu vracejí do dob minulých a platí to i pro osvětlení. V současné době jsou hitem retro lustry a samozřejmě na tento trend reaguje i rakouská značka Globo. V jejím sortimentu jsou tak zahrnuta svítidla podobná kovaným lustrům, a nechybí ani mosazné lustry, jež jsou například zastoupena světly z kolekce NOSTALGIKA 

V retro stylu jsou rovněž svítidla CUIMBRA. Jsou vyrobena ze skla a plastu a tvarem jsou podobná křišťálovým lustrům, ale jsou levnější a rovněž jsou k dispozici v různých barvách, například v růžové, černé či červené. 

Závěsný lustr Globo

Nejúspornější svícení s LED lustry

Samozřejmě část lidí dává před retro stylem přednost modernímu designu. V nabídce našeho e-shopu globo.cz tak jsou k dispozici skleněné lustry a kolekce MEGI či KERIA zase zastupují lustry koule

Když je řeč o moderním osvětlení, rozhodně nelze opomenout LED lustry. V pojetí značky Globo se většinou jedná o lustry na lanku, které najdou uplatnění hned v několika prostorech. V kuchyni nad stolem nebo nad barovým pultem, v obývacím pokoji zase nad konferenčím stolkem. 

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek