Jakou vybrat dětskou lampičku? | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Jakou vybrat dětskou lampičku?

Datum: 14.8.2015

Sháníte pro svého školáka lampu na psací stůl? Poradíme, na co je dobré pamatovat a přidáme výběr nejoblíbenějších lampiček pro prvňáčky i starší studenty.

Sháníte pro svého školáka lampu na psací stůl? Poradíme, na co je dobré pamatovat a přidáme výběr nejoblíbenějších lampiček pro prvňáčky i starší studenty.

LED dětská stolní lampa SpidermanNejlepší jsou typy s ohebným krčkem 

Jestli máte doma dítko, které půjde poprvé do školy, víte sami velmi dobře, kolik věcí je potřeba sehnat. Jednou z nich je bezesporu bezpečné svítidlo, který dostatečně osvětlí plochu psacího stolu. Přeci jen na podzim a v zimě se stmívá hodně brzo a hlavní stropní svítidlo tolik světla pro psaní či čtení neposkytne. 

Dnes už jsou dětské stolní lampičky k dispozici s různými motivy, například se Spidermanem nebo princeznami, a tak je dobré vybírat společně s dítětem. Jen pozor, aby barva pasovala do celkového vzhledu pokojíčku. Design ale určitě není to jediné, na co při nákupu hledět. Doporučujeme volit lampy s ohebným kloubovým ramenem (krčkem). Samo dítě si tak může volit směr světla a vlastně i intenzitu. Zabrání se oslňování.

Samozřejmostí by měl být snadno dostupný vypínač a použití materiálů, které jsou odolné a zdravotně nezávadné. Co se týče otázky, jaký do dětské lampičku našroubovat světelný zdroj, doporučujeme LED žárovku, případně kompaktní zářivku – oba typy jsou za provozu chladné, takže se potomek nemůže o baňku spálit.  A jestliže je vám používání moderních typů svítidel blízké, k dispozici jsou již přímo dětské LED lampy (viz obrázek).  

U starších školáků vedou LED lampičky

Menší školáci vnímají ještě hodně věcí jako hračky, a proto pro ně značka Prezent vytvořila dřevěné stolní lampy Včelka. Jednoduše se uchytí na stůl, mají ohebné kloubové rameno a na výběr je z několika barev – pro kluka i pro holku. Výborný poměr praktičnosti a ceny nabízí lampy Joker, které jsou vhodné pro starší žáky. U těch jsou v oblibě i minimalistické a tak trochu futuristicky vypadající LED lampičky Kenny
 
Pod tímto článkem najdete výběr stolních lamp, které si u nás zákazníci do dětských pokojů kupují nejčastěji. Pokud chcete vidět kompletní sortiment, stačí kliknout do záložky lampy a lampičky.   

Stolní lampa do dětského pokojeDětská lampa

Související články

! DĚTSKÁ SVÍTIDLA !

! DĚTSKÁ SVÍTIDLA !

Do naší nabídky byla nově zařazena dětská nástěnná svítidla sérií POLO a NELA.

Dětská nástěnná svítidla s 3D efektem

Dětská nástěnná svítidla s 3D efektem

Dětské osvětlení by mělo být hravé, barevné a především zábavné. Proto přinášíme dřevěné dětské osvětlení, které nejen, že splňuje všechny tyto požadavky, ale také je díky použitému materiálu naprosto bezpečné.

Radíme v poradně

Radíme v poradně

Velice často se setkáváme s různorodými dotazy ohledně technických i designových věcí kolem osvětlení a svítidel. Na ty nejčastější nyní naleznete odpovědi v naší poradně.

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek