Koupelna | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Koupelnová svítidla – efektivní osvětlení

Datum: 28.4.2014

Kvalitní a vhodně zvolená koupelnová svítidla jsou základem příjemné atmosféry ve vaší koupelně.

Kvalitní a vhodně zvolená koupelnová svítidla jsou základem příjemné atmosféry ve vaší koupelně.

Jako každá místnost musí i koupelna mít nějaké centrální svítidlo. Pro tento účel se nejčastěji volí stropní koupelnová svítidla. Ta poskytnou dostatečné osvětlení celého prostoru pro každodenní sprchování a další činnosti. Pro ty specifické, jako je třeba líčení či holení se, je dobré využít koupelnová svítidla speciální. Těmi jsou kupříkladu nástěnná svítidla či přímo svítidla vhodná k osvětlení prostoru kolem zrcadla.

Čím dál častěji se k osvětlení koupelny používají i svítidla bodová. Konkrétně typ downlight (podhledová svítidla). Tento typ svítidel sice přímo nepatří mezi koupelnová svítidla, a proto si musíme dát pozor na pár věcí.

Jednou z nich je IP krytí. Koupelnová svítidla (a nejen typu downlight), musí mít IP krytí nejméně 44. Pak je můžete bezpečně využít pro osvětlení koupelny, neboť jsou chráněna před stříkající vodou. A to se může v koupelně přihodit velmi snadno.

Koupelnová svítidla nabízejí širokou škálu barev, typů a provedení. Je jen na vás, které z nich zvolíte pro zpříjemnění rána či večerní koupele.


 
 

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek