Koupelnová svítidla | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Koupelnová svítidla

Datum: 3.5.2013

Ani Vaši koupelnu byste neměli zanedbávat. Pořiďte si nové koupelnové svítidlo a prozařte svoji koupelnu!!

Kdo z Vás si dá nerad horkou sprchu či plnou bublinkovou vanu. Nikdo takový se snad nenajde. Aby jste měli z koupele příjemný pocit, je nezbytně nutné si pořídit takové osvětlení, které Vám z koupelny vykouzlí odpočinkové a klidné místo.
 
U koupelnových svítidel byste měli být zvláště obezřetní při rozhodování, kam svítidlo chcete umístit. Pokud budete chtít umisťovat koupelnové svítidlo nad zrcadlo, je třeba vybrat takové, abyste na sebe dobře viděli, aby bylo světlo rovnoměrně rozprostřeno, tak, jak Vy potřebujete. Je totiž potřeba, aby na Vás svítidlo nevrhalo stíny a Vy v zrcadle nevypadali úplně jinak než v realitě vypadáte.
 
Také je potřeba, aby svítidlo nebylo příliš ostré a odpočinek se nezměnil v únavu a bolest hlavy. Samozřejmě koupelnové svítidlo musí být odolnější proti vlhkosti než svítidla ostatní a to z toho důvodu, že tato koupelnová svítidla mohou přicházet s vodou do úzkého kontaktu, a bez vyššího IP krytí by mohlo dojít ke zkratu. Naše koupelnová svítidla však vysokým IP krytím disponují a proto jsou naprosto spolehlivá a bezpečná.
 
V našem internetovém obchodě www.svet-svitidel.cz najdete koupelnových svítidel opravdu velkou spoustu. Stačí se podívat a můžete se přesvědčit sami!!

                    

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.