Koupelnové osvětlení | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Koupelnové osvětlení

Datum: 2.4.2013

Svet-svitidel.cz Vám nabízí svítidla nejrůznějšího provedení, různých barev a druhů, mezi které řadíme právě i koupelnová svítidla.


Koupelna je součást téměř každého domova. Je to místo, kde vykonáváme ranní nebo večerní hygienu, úpravy, či si libujeme v příjemné a relaxační koupeli
 
K tomu, aby koupelnová svítidla ve vlhkém prostředí nebyla životu nebezpečná a mohla správně fungovat je nutné dbát na správné krytí IP44 a vyšší. Je zkrátka nutné aby svítidla pořízená do koupelnových prostorů splňovala veškeré bezpečností podmínky. Doporučuje se mnohdy poradit s výběrem koupelnových svítidel s elektrikářem. Následně můžeme vybírat vzhled a design svítidel.
 
Jako hlavní osvětlení koupelny jsou většinou pořizována stropní svítidla, které se kombinují spolu s nástěnnými svítidly, bodovými svítidly či obrazovým osvětlením, umístěným nad umyvadlem či u zrcadla.
 
Jaký vzhled a barvu svítidla budou mít je jen na Vás. Vždy je hlavně důležité abychom se v koupelně cítili dobře, příjemně a bezpečně.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.