Koupelnové osvětlení | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Koupelnové osvětlení

Datum: 2.4.2013

Svet-svitidel.cz Vám nabízí svítidla nejrůznějšího provedení, různých barev a druhů, mezi které řadíme právě i koupelnová svítidla.


Koupelna je součást téměř každého domova. Je to místo, kde vykonáváme ranní nebo večerní hygienu, úpravy, či si libujeme v příjemné a relaxační koupeli
 
K tomu, aby koupelnová svítidla ve vlhkém prostředí nebyla životu nebezpečná a mohla správně fungovat je nutné dbát na správné krytí IP44 a vyšší. Je zkrátka nutné aby svítidla pořízená do koupelnových prostorů splňovala veškeré bezpečností podmínky. Doporučuje se mnohdy poradit s výběrem koupelnových svítidel s elektrikářem. Následně můžeme vybírat vzhled a design svítidel.
 
Jako hlavní osvětlení koupelny jsou většinou pořizována stropní svítidla, které se kombinují spolu s nástěnnými svítidly, bodovými svítidly či obrazovým osvětlením, umístěným nad umyvadlem či u zrcadla.
 
Jaký vzhled a barvu svítidla budou mít je jen na Vás. Vždy je hlavně důležité abychom se v koupelně cítili dobře, příjemně a bezpečně.

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek