Lampy a lampičky | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Lampy a lampičky

Datum: 20.3.2014

Lampy a lampičky patří k interiéru snad každé obytné místnosti, nechybí ani v kancelářích či zahradách.

Lampy a lampičky patří k interiéru snad každé obytné místnosti, nechybí ani v kancelářích či zahradách.

Kromě osvětlovacího účelu mají i význam jako dekorativní předmět a proto podléhají nejrůznějším módním trendům. Současné lampy a lampičky působí výrazným estetickým dojmem, mají špičkové technické parametry a díky snadné instalaci je možné lampy a lampičky umístit téměř kamkoliv.
 
V nabídce Světa svítidel naleznete nejrůznější stolní lampy, lampičky, stojací lampy se stmívačem, lampičky do zásuvky nebo stojací lampy vhodné i k osvětlení venkovních prostor. Nejsou v ní jen klasické lampy, ale i moderní lampy nevšedních tvarů, jako třeba lampy čtvercové nebo lampy ve tvaru květin
 
Lampičky mohou posloužit k osvětlení nočních a doplňkových stolků nebo pracovních stolů. Stojací lampy jsou nedílnou součástí obývacích pokojů, ale použít je můžeme třeba i v ložnicích, kde stojací lampy leckdy nahrazují lampy stolní. Dětské lampy a lampičky patří k nejdůležitějším druhům dětských svítidel a osvětlení. Zejména v této kategorii zákazník hodně vybírá podle designu, dívá se ale i na to, jak jsou tyto lampy šetrné ke zraku obyvatele dětského pokoje.

Kancelářské lampy patří mezi funkční a designově originální vybavení stolu, které je jedním z předpokladů dobrého pracovního nebo studijního výkonu. Venkovní lampy pomohou dotvořit celkový vzhled zahrady. Jsou vhodné pro rodinné domy, chalupy ale i pro externí prostranství hotelů nebo firem. Mezi nimi mají speciální postavení solární lampy. Jsou novým trendem na trhu a ekologicky šetrným výrobkem k životnímu prostředí. Solární panel na svítidlech shromažďuje během dne sluneční světlo, které proměňuje v elektrickou energii.

Rustikální stolní lampy se inspirují minulostí. Dnešní rustikální svítidla starožitných tvarů mají na rozdíl od minulosti současné technické parametry, které jsou shodné s nejmodernějším technickým vybavením současných svítidel. Petrolejové lampy slouží jako náhradní zdroj světla.

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek