Lampy a lampičky | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Lampy a lampičky

Datum: 2.1.2012

Stačí se jen rozhodnout, jakou barvu zvolit, pro jaký účel svítidlo bude sloužit a stolní či stojací lampa může být Vaše a to za příjemnou cenou.

I taková malá svítidla jakými jsou stolní lampičky dokáží místnost náramně z parádit. Ani stojací lampy však nezůstávají bez obdivu.

Lampy i lampičky jsou považovány spíše jako dekorativní doplnění hlavního osvětlení místnosti jimiž jsou nejčastěji lustry. Svět-svítidel Vám nabízí taková svítidla, která splní požadavky jak méně náročných zákazníků tak i těch náročnějších.

Stolní lampičky jsou svítidla, která se nepyšní pouze svým designem ale jsou navržené zejména pro praktický a nám nápomocný účel. Stolní lampy ocení zejména děti při plnění domácích úkolů nebo kreslení - dětské lampičky. Ani my dospělí si však neradi kazíme oči a jsme rádi za příjemné a vhodné osvětlení u psacího čili pracovního stolu - kancelářské lampy.
Lampičky jsou provedeny v nejrůznějších barvách i designech jak v klasickém, tak i v moderním stylu. I s barvičkami a lampičkami představující nejrůznější pohádkové i zvířecí postavičky si výrobci v naši nabídce "dětské lampičky" náramně pohráli.

Stojací lampy mnozí z nás využívají spíše k odpočinku a relaxaci. Lampy jsou příjemnějším a tlumenějším svítidlem, jak lustr, proto nám tak navodí příjemnou atmosféru při koukání na televizi či čtení si na gauči.
          
                 Stolní lampa WERA                 Stojanová lampa SIGLO                   Stolní lampa JOKER      

Stolní lampičky i stojací neboli podlahové lampy jsou nám výborným pomocníkem ale i společníkem, proto jejich výběr nepodceňujme.

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek