Lampy: dekorativní i funkční doplněk | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Lampy: dekorativní i funkční doplněk

Datum: 2.6.2011

Lampy: dekorativní i funkční doplněk

Lampy do interiéru

Lampy stolní či lampy stojací můžeme na rozdíl od jiného typu osvětlení, přemisťovat podle našeho vkusu nebo potřeby. V interiéru můžeme lampy umístit téměř všude (stolky, tmavé kouty ložnic a obývacích pokojů, prostor pro čtení, chodby, noční stolky apod.) Stejně jako ostatní svítidla, tak i lampy rozdělujeme na moderní a klasické, podle použití materiálů, designu atd. Lampy tedy lze jednoduše zkompletovat i s lustry a dalšími druhy osvětlení. Hledáte-li luxus a elegantní design nebo raději oceníte jednoduché tvary či klasické provedení, nabízíme Vám lampy i jiná svítidla, podle Vašich představ.

Lampy do exteriéru

Lampy i ostatní svítidla nemají již pevné místo jen v interiéru Vašeho domova. Venkovní svítidla jsou již běžnou součástí domu se zahradou. Zahradní lampy opět můžeme mít v provedení vyšších lamp nebo nižších lampiček. Každá zahrada získá pomocí zahradního osvětlení nádherný vzhled pro Vás i Vaše návštěvy při posezení u ohně, v altánku či na verandě. Venkovní lampy i jiné osvětlení nabízíme v nepřeberném výběru vzhledu, tvarů a moderním či klasickém provedení a také v mnoha kvalitních materiálech odolávajících nepříznivému počasí.

Novinkou jsou ovšem také speciální svítidla - lampy solární. Solární světlo má v sobě zabudovaný akumulátor, který hromadí a ukládá světelnou energii a na základě toho v noci svítí. Solární lampy také obsahují senzor, který zaznamenává intenzitu světla a díky němuž se svítidla zapínají a vypínají.              


                  OPÁL OP-1 1xE27/60W                 SANGHAI 1xE27/60W         SOLÁRNÍ LAMPA 2xLED/0,07W

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek