Lustry | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Lustry

Datum: 28.8.2012

Nabízíme Vám mnoho druhů lustrů od klasických až po moderní. Z naší široké nabídky si dokáže vybrat opravdu každý.

Lustry
 
Hlavním osvětlením v domácnosti jsou především lustry, které jsou velmi oblíbené, dodávají místnosti eleganci, plní funkci hlavního osvětlení a jsou středem pozornosti v každé místnosti. V našem e-shopu najdete širokou nabídku různých typů lustrů tvoří klasické lustry, moderní lustry, křišťálové lustry, ratanové lustry, dětské lustry, kuchyňské lustry, vitráží lustry, venkovní lustry a rustikální lustry.

 
 
Ratanové lustry

Ratanové lustry jsou stále oblíbeným typem svítidel s originálním designem, nejčastěji se používají v kuchyni a v obývacím pokoji. Ratanové lustry se hodí do klasických domů i moderně zařízených bytů. Nejčastěji jsou používány na chatách, chalupách a venkovských staveních. Ratanové lustry se přímo hodí do venkovských staveních, na chaty a chalupy.


      
 
Klasické lustry

Klasické lustry jsou svítidla s jednoduchým tvarem, klasickým materiálem a tradičními barvami. Klasické lustry patří mezi nejoblíbenější typ klasických svítidel, která najdete v naší nabídce. Nejčastěji jsou klasické lustry v domácnosti používány, protože se ideálně hodí do klasicky zařízeného stylu místností.


   
 

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek