Lustry | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Lustry

Datum: 11.6.2012

Lustr je hlavním centrálním osvětlením obývacích pokojů, proto je nedílnou součástí každé místnosti ve Vašem domě. Vyberte si z naší široké nabídky vhodný lustr do Vašeho domu.

Lustry patří mezi hlavní osvětlení pokojů, především se hodí do obývacích pokojů, kterým dodávají potřebnou eleganci a zároveň plní funkci centrálního osvětlení. Bohatou nabídku lustrů tvoří klasické lustry, moderní lustry, křišťálové lustry, ratanové lustry, dětské lustry, kuchyňské lustry, vitrážní lustry a venkovní lustry.


Křišťálové lustry
Mezi nejoblíbenější lustry patří křišťálové lustry, které jsou výrazným dekorativním prvkem místnosti. Křišťálové lustry jsou jedinečné svou schopností odrážet světlo a dokáží tak rozzářit celou místnost.


    


Dětské lustry
Každý dětský pokojíček by měl být vybaven dětským lustrem, který bude hlavním osvětlením dětského pokoje a originálním doplňkem místnosti, aby se v ní Vaše dítě cítilo příjemně a splňovalo jeho specifické požadavky. Zapojte proto do výběru dětských lustrů i své děti.


    

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek