Máme širokou nabídku stínidel na lampu | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Máme širokou nabídku stínidel na lampu

Datum: 15.7.2015

Toužíte po originální lampě, kterou byste si mohli sestavit podle svého? Žádný problém. Nabízíme řadu řadu stínítek a náhradních stínidel. Jak ke stolním, tak stojacím lampám.

Toužíte po originální lampě, kterou byste si mohli sestavit podle svého? Rozbilo se vám svítidlo a sháníte náhradní stínidlo? Žádný problém. Nabízíme řadu řadu stínítek. 

Stínidla na stolní i stojací lampy 

Stínidla na lampy pro vás dovážíme od dvou značek – české společnosti PREZENT a rakouské firmy EGLO. Prvně zmiňovaná společnost se prezentuje hodně zdobnými, dalo by se řící až zámeckými, textilními stínidly na stojací lampy Hortenzia s třásněmi. Ty najdou uplatnění především v obývacích pokojích zařízených starožitným nábytkem. Výborné je, že k těmto stínítkům jsou k dispozici lampové nohy v různých barvách dřeva, takže interiéry můžete krásně sladit. 
Nejen na stojací ale i na stolní lampy jsou stínidla z kolekce My choice od značky Eglo. Vyrobeny jsou z textilu a plastu a zahrnují i specifické cylindry na lampu. V barvách převažuje bílá, červenorůžová a hnědá, ale můžete si zakoupit i různě vzorované. Na sestavení své lampy samozřejmě v naší nabídce najdete i rozličné typy lampových noh. Upozorňujeme ale, že ne na všechny stínidla pasují všechny lampové nohy. V případě dotazů se prosím obracejte na podporu v online chatu. 
 
Celý sortiment stínítek na lampu najdete pod tímto textem. Garantujeme nejnižší ceny v Česku. 

Stínidlo na stolní lampuStínítko k lampičce

Související články

Lampy a lampičky nejen pro praktické užití

Lampy a lampičky nejen pro praktické užití

Stolní lampičky ale i podlahové lampy jsou nedílnou součástí dnes teméř již každého interiéru. Nejsou nám jen praktickým pomocníkem ale i vkusným dekorativním doplňkěm jak vnitřních, tak i venkovních protorů.

Lampy a lampičky

Lampy a lampičky

Stačí se jen rozhodnout, jakou barvu zvolit, pro jaký účel svítidlo bude sloužit a stolní či stojací lampa může být Vaše a to za příjemnou cenou.

Lampy všech druhů

Lampy všech druhů

Pokud stále ještě přemýšlíte nad pořízením nové lampy, jste u nás na správné adrese.

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek