Moderní interiér dotvoří lustry Globo | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Moderní interiér dotvoří lustry Globo

Datum: 29.8.2014

Ať ji vybíráte závěsné svítidlo do ložnice, kuchyně, nebo obývacího pokoje, lustry Globo vás nezklamou. Mosazné, křišťálové, chromové, ... Vybírejte.

Už jste se určitě mockrát přesvědčili, že správné osvětlení dokáže i z běžného interiéru vytvořit krásný prostor. A u svítidel Globo to platí dvojnásob. V tomto článku se zaměříme na nejběžnější typ světla – lustry. 

Lustry nad stůl i nad bar

Rakouská firma Globo nabízí širokou nabídku kuchyňských lustrů. Jejich předností je nejenom vysoká kvalita, ale i do detailu promyšlený design. Lustry Globo se nejčastěji umisťují nad ostrůvek, kde se vaří, a nad stůl. Obecně se radí je zavěsit zhruba 60 cm nad plochu. Dávejte ale pozor, aby žárovka nebyla delší než stínidlo lampy, protože by pak docházelo k oslňování lidí u stolu. Jako vhodné kuchyňské lustry můžeme například doporučit závěsná svítidla Centaurus, Sassari, Rustica či Megi. A potřebujete osvětlit barový pult? Žádný problém. Vhodné lustry jsou na ramínkách, což znamená, že je několik svítidel umístěno vedle sebe. Zmínit můžeme například světla Roma, Kuriana nebo Emilia.  

Barvy i křišťály

Samozřejmě lustry Globo jsou vynikající volbou i pro obývací pokoje a ložnice. Jen dejte pozor, aby se svítidlo sladilo se zbytkem interiéru, především tedy s nábytkem a výmalbou. Pokud jste příznivci barev, můžeme vám doporučit lustry Purple, Cuimbra nebo Pyra. Jestliže je vám bližší jednoduchá střídmost, mohou vás zaujmout lustry Balla či Imuzu. 

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.