Moderní osvětlení značky JUPITER | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Moderní osvětlení značky JUPITER

Datum: 30.3.2012

Fádní a nezajímavé osvětlení je již minulostí, nezbytnou součástí každého moderního bytu jsou designová svítidla. Nechte se inspirovat novinkami značky JUPITER.

 
    Nezbytným doplňkem každé moderní domácnosti je i odpovídající stylové osvětlení. Doby, kdy v každém bytě visel stejný lustr, jsou naštěstí ty tam a dnes se před námi otevírá obrovská škála produktů. Firmy se snaží uspokojit rozličný vkus zákazníků a tím dávají vzniknout zajímavým a velmi atraktivním svítidlům. Atraktivita samozřejmě roste, pokud se podaří skloubit luxusní vzhled s dostupnou cenou. Nová řada moderních svítidel značky JUPITER přichází s nástěnným osvětlením, lampami (lampy stojanové, lampičky stolní, lampičky nástěnné), lustry (rustikální, závěsné, přisazené) a dalšími stropními svítidly.

Lustry 
   Lustr je jedním z nejpoužívanějších typů osvětlení, je dominantním prvkem místnosti, a tak je třeba jeho výběru věnovat odpovídající pozornost. Volba by měla vycházet ze vzhledu vašeho bytu a místnosti – liší se lustr do obývacího pokoje, lustr do ložnice, lustr do kuchyně. Modernost nevychází pouze z designové neobvyklosti svítidla. V současné době roste i poptávka po tzv. retro a rustikálním osvětlení. Svítidla JUPITER v sobě snoubí klasický vzhled a moderní trendy. Příkladem může být lustr na lanku, který i přes klasický, decentní vzhled působí velmi designově a moderně.

Nástěnná svítidla
    Nástěnné osvětlení dolaďuje celkový vzhled místnosti, proto by mělo být shodné nebo se nerušit se stropními svítidly, stolními a stojanovými lampami. Světlo umístění na zdi je nejen velmi elegantní (nasvícení určitých míst – např. obrazů), ale také praktické (např. prostor na čtení atd.).

Lampy
    Jejich ryze praktický účel začal ustupovat a důraz je kladen na eleganci. Dnes jsou nejen módním, ale také uměleckým doplňkem bytu. Jejich nabídka je velká – máme lampy stojanové, lampy stolní, lampy nástěnné, vitrážové, ratanové.

    
       
  

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.