Moderní osvětlení značky JUPITER | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Moderní osvětlení značky JUPITER

Datum: 30.3.2012

Fádní a nezajímavé osvětlení je již minulostí, nezbytnou součástí každého moderního bytu jsou designová svítidla. Nechte se inspirovat novinkami značky JUPITER.

 
    Nezbytným doplňkem každé moderní domácnosti je i odpovídající stylové osvětlení. Doby, kdy v každém bytě visel stejný lustr, jsou naštěstí ty tam a dnes se před námi otevírá obrovská škála produktů. Firmy se snaží uspokojit rozličný vkus zákazníků a tím dávají vzniknout zajímavým a velmi atraktivním svítidlům. Atraktivita samozřejmě roste, pokud se podaří skloubit luxusní vzhled s dostupnou cenou. Nová řada moderních svítidel značky JUPITER přichází s nástěnným osvětlením, lampami (lampy stojanové, lampičky stolní, lampičky nástěnné), lustry (rustikální, závěsné, přisazené) a dalšími stropními svítidly.

Lustry 
   Lustr je jedním z nejpoužívanějších typů osvětlení, je dominantním prvkem místnosti, a tak je třeba jeho výběru věnovat odpovídající pozornost. Volba by měla vycházet ze vzhledu vašeho bytu a místnosti – liší se lustr do obývacího pokoje, lustr do ložnice, lustr do kuchyně. Modernost nevychází pouze z designové neobvyklosti svítidla. V současné době roste i poptávka po tzv. retro a rustikálním osvětlení. Svítidla JUPITER v sobě snoubí klasický vzhled a moderní trendy. Příkladem může být lustr na lanku, který i přes klasický, decentní vzhled působí velmi designově a moderně.

Nástěnná svítidla
    Nástěnné osvětlení dolaďuje celkový vzhled místnosti, proto by mělo být shodné nebo se nerušit se stropními svítidly, stolními a stojanovými lampami. Světlo umístění na zdi je nejen velmi elegantní (nasvícení určitých míst – např. obrazů), ale také praktické (např. prostor na čtení atd.).

Lampy
    Jejich ryze praktický účel začal ustupovat a důraz je kladen na eleganci. Dnes jsou nejen módním, ale také uměleckým doplňkem bytu. Jejich nabídka je velká – máme lampy stojanové, lampy stolní, lampy nástěnné, vitrážové, ratanové.

    
       
  

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek