Nakupte více svítidel Globo a dopravu máte ZDARMA | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Nakupte více svítidel Globo a dopravu máte ZDARMA

Datum: 8.10.2014

Nabízíme vám pěkná a praktická svítidla od značky Globo a v případě, že vaše objednávka přesáhne 3 000 Kč, zašleme vám je na naše náklady.

Nabízíme vám pěkná a praktická svítidla od značky Globo a v případě, že vaše objednávka přesáhne 3 000 Kč, zašleme vám je na naše náklady. 

Jak mít dopravu zdarma?  

V našem eshopu vám nabízíme dvě možnosti, jak platit pouze za cenu světel a dopravu mít úplně zadarmo. 

1. Objednávka nad 3 000 Kč

Někdy se vyplatí nakupovat ve větším množství a to také platí v našem internetovém obchodu. Jestliže vaše objednávka přesáhne hranici 3000 Kč, pošleme vám vybrané zboží zdarma. Je jedno jestli si nakoupíte pouze jedno dražší svítidlo nebo objednávku složíte z více kusů. Rozhodující je částka. Tato akce se týká všech typů doprav, tedy jak zásilkové společnosti PPL, tak i České pošty (balík do ruky, na poštu). Výhodné také je, že si bezplatně můžete zvolit způsob platby. Můžete platit předem na účet, platební kartou nebo na dobírku a v případě objednávky nad 3 000 Kč nebudete platit vůbec nic na víc, pouze cenu osvětlení. Celkem tak můžete ušetřit 120 Kč! A za tuto částku si již můžete koupit některé typy žárovek

2. Osobní odběr

Ušetřit za dopravu můžete také v případě, že si objednané zboží vyzvednete osobně v našem skladu na adrese Sloupečník 1a 678 01 Blansko. Je přitom jedno, v jaké částce vaše objednávka bude. Vždy budete platit pouze cenu osvětlení. Pokud zvolíte tento způsob odběru, prosím vyčkejte. V nejbližším možné době vás budeme kontaktovat a sdělíme vám, od kdy je vaše objednávka připravena k vyzvednutí. Následně si zboží budete moci vyzvednout jakýkoli pracovní den od 7:00–15:30 hodin (11:00–12:00 hod. – polední pauza). Zboží pro vás bude připravené po dobu 10 dnů, pak bude objednávka automaticky stornována.

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek