Nakupujte svítidla nejlevněji na trhu | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Nakupujte svítidla nejlevněji na trhu

Datum: 26.6.2013

Plánujete zakoupit osvětlení na našem e-shopu, ale identický produkt jste nalezli na jiném internetovém obchodě za nižší cenu? Od nás dostanete produkt ještě levněji!

Plánujete pořídit si nové osvětlení? Nyní je ta nejvhodnější příležitost pořídit si nové svítidlo. Takové, které oslní nejen svým designem, ale také především svoji cenou. Náš e-shop svet-svitidel.cz se snaží nabízet opravdu levné osvětlení. A to tak levné, že levnější nikde jinde nenajdete. A pokud by se tak přeci jen stalo, jako omluvu od nás dostanete dané svítidlo ještě levněji!

Naleznete - li identický produkt na jiném internetovém obchodě za nižší cenu,stačí když do poznámky k objednávce zašlete odkaz na konkurenční nabídku a my vám identický produkt prodáme za stejnou cenu, navíc sníženou o dalších 5 % z nižší ceny doloženého produktu.

Co je myšleno identickým produktem? Je to zejména ten produkt, který má stejný EAN kód. V případě že svítidlo nemá EAN kód, tak identický produkt posuzujeme dle identického výrobce, identického označení či identických parametrů výrobku jako jsou například vzhled, barva, rozměry a materiál.

Nakupujte svítidla levně!

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.