Nová funkční svítidla GREENLUX!!!! | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Nová funkční svítidla GREENLUX!!!!

Datum: 28.4.2012

Firma specializující se na technické osvětlení svou nabídkou nových produktů překvapuje. Vybírat můžete z moderních designových svítidel. Přesvědčte se sami.

Poměrně krátce působící firma GREENLUX – na trhu od roku 2010 – se již dokázala zapsat do povědomí zákazníků a své jméno spojit s kvalitním, praktickým osvětlením. Nesoustředí se pouze na technická svítidla, ale stále více se snaží vytvářet interiérové osvětlení, především v podobě downlightů. Ze sortimentu firmy jmenujme LED zdroje a osvětlení, reflektory, čidla pohybu, pohledová svítidla a mnoho dalších.

Podhledová svítidla     Pohledová svítidla čili downlighty, jsou zvláštním typem bodového osvětlení. Jsou zabudovány do stropu a vyžadují tedy i dodržování bezpečnostních rad a doporučení. Tím hlavním je, že by nad sebou měly mít vzduchový prostor tzv. minimální zápustnou hloubku. Tvoří perfektní doplněk klasického osvětlení (lustrů, nástěnných svítidel, nástěnných stropních svítidel, lamp a jiných), ale také jsou centrálním plnohodnotným osvětlením místnosti. Užití naleznou v každé místnosti Vašeho bytu či domu. Pokud si přejeme vytvořit klidnou atmosféru osvětlení, můžeme zvolit i více bodovek umístěných v blízkosti a nasvítit si např. prostor nad pultem, v obývacím pokoji nad TV atd. Pevný downlight nasvítí oblast pod sebou a neruší tak okolí intenzivním zářením. Směrový neboli výklopný downlight plní stejnou funkci jako tzv. spoty – je flexibilní, nastavíte ho požadovaným směrem a získáte osvětlení v místě, kde je skutečně potřebujete.

Reflektory a pohybová čidla

Reflektory a světla se senzorem jsou skvělou volbou především do venkovních prostor (nejsou ale ani výjimkou v interiérech). Jejich oblíbenost vychází z minimálních provozních nákladů a tím šetří vaši peněženku. Je navíc velice pohodlné pouhým pohybem zapnou světla a stejně tak nemyslet na jejich vypnutí.

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek