Nová svítidla BRILUM!! | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Nová svítidla BRILUM!!

Datum: 27.6.2010

Představení firmy BRILUM dodávající moderní produkty osvětlovací techniky, která zaručuje kvalitu a životní úroveň.

Společnost BRILUM.CZ s.r.o. je jedním z největších českých dodavatelů osvětlovací techniky s padesátiletou tradicí na evropském trhu. Od vstupu na český trh před několika lety, se s ní díky propracované a široké distribuční síti, můžete setkávat na celém území České republiky.
 
Nabídka moderních výrobků se současným designem a vysokými parametry je opravdu široká a velmi rychle se rozrůstá. Firma BRILUM dodává moderní a všestranné produkty osvětlovací techniky velmi dobrých kvalit a konkurenceschopných cen. Při výrobě se používají jen ty suroviny, materiály a technologie, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

Připravena je bohatá škála produktů interiérového a venkovního osvětlení. Nabídka obsahuje také speciální svítidla jako jsou např. lištové systémy, nouzová svítidla, svítidla technická a průmyslová, svítidla nájezdová a pozemní, svítidla pro osvětlení zeleně a vodních jezírek a další. Nechybí ani příslušenství a doplňky jako např. prodlužovací kabely, zásuvky, transformátory nebo předřadníky.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.