Nová svítidla značky EMITHOR | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Nová svítidla značky EMITHOR

Datum: 9.3.2012

Našim cílem je uspokojit každého zákazníka, proto přídáváme stále více svítidel tak, aby si z nabídky měl možnost vybrat každý.

I když nabídku svítidel máme opravdu širokou a pestrou, snažíme se i přesto náš sortiment osvětlení rozšiřovat o stále více a více produktů. Uvádíme a přidáváme proto na naše stránky – www.svet-svitidel.cz nová světla a to od výrobce EMITHOR.

EMITHOR se zabývá výrobou spíše technického osvětlení. Svítidla, která jsme nyní na naše stránky uvedly a přidaly jsou typu
- downligty                                 

- venkovní nástěnná svítidla        

- LED osvětlení                          

Bodová svítidladownligty jsou velmi dobře využitelná svítidla. EMITHOR se navíc snažil, aby tento typ osvětlení vypadal co nejlépe a našel si své uplatnění v moderním a designovém stylu, což se mu také povedlo. Přesvědčit se o tom můžete v naši nabídce, v kategoriibodová svítidla a pod kategorii downligty.

Venkovní nástěnná svítidla jsou velmi důležitou složkou venkovního osvětlení. Potřebujete svítidlo u garáže, u vchodu domu či zkrátka potřebujete osvětlit fasádu domu? K tomu nám napomůžou venkovní nástěnná svítidla a proč ne právě značky EMITHOR.

LED světla jsou novinkou na trhu a velmi úspornou volbou, jak zdokonalit osvětlení našich venkovních prostorů. Proto i výrobce EMITHOR chce jít z dobou a vyrábí tu nejmodernější volbu osvětleníLED světla.

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek