Nová svítidla značky EMITHOR | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Nová svítidla značky EMITHOR

Datum: 9.3.2012

Našim cílem je uspokojit každého zákazníka, proto přídáváme stále více svítidel tak, aby si z nabídky měl možnost vybrat každý.

I když nabídku svítidel máme opravdu širokou a pestrou, snažíme se i přesto náš sortiment osvětlení rozšiřovat o stále více a více produktů. Uvádíme a přidáváme proto na naše stránky – www.svet-svitidel.cz nová světla a to od výrobce EMITHOR.

EMITHOR se zabývá výrobou spíše technického osvětlení. Svítidla, která jsme nyní na naše stránky uvedly a přidaly jsou typu
- downligty                                 

- venkovní nástěnná svítidla        

- LED osvětlení                          

Bodová svítidladownligty jsou velmi dobře využitelná svítidla. EMITHOR se navíc snažil, aby tento typ osvětlení vypadal co nejlépe a našel si své uplatnění v moderním a designovém stylu, což se mu také povedlo. Přesvědčit se o tom můžete v naši nabídce, v kategoriibodová svítidla a pod kategorii downligty.

Venkovní nástěnná svítidla jsou velmi důležitou složkou venkovního osvětlení. Potřebujete svítidlo u garáže, u vchodu domu či zkrátka potřebujete osvětlit fasádu domu? K tomu nám napomůžou venkovní nástěnná svítidla a proč ne právě značky EMITHOR.

LED světla jsou novinkou na trhu a velmi úspornou volbou, jak zdokonalit osvětlení našich venkovních prostorů. Proto i výrobce EMITHOR chce jít z dobou a vyrábí tu nejmodernější volbu osvětleníLED světla.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.