NOVINKA: LED žárovky | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

NOVINKA: LED žárovky

Datum: 3.3.2015

Pozor!! V kategorii „LED OSVĚTLENÍ“ a „SVĚTELNÉ ZDROJE“ byly nově přidány LED žárovky.

K naší bohaté nabídce světelných zdrojů jsme nově přidali nejúspornější zdroje světla - LED žárovky. Naleznete zde Led žárovky různých tvarů, patic i wattáží. V barevném provedení bílá (světlo stejné jako zářivka) a teplá bílá (světlo stejné jako klasická žárovka).

Klasická vláknová žárovka je v dnešní době skoro minulostí, naopak nejmodernějším světleným zdrojem je LED žárovka, která má 10x menší spotřebu a 100x delší životnost než klasická žárovka. Kromě nižší ceny nemají v podstatě klasické žárovky oproti LED žárovkám žádné výhody.

LED žárovky se vyrábějí v různých variantách a v mnoha barvách světla. Oproti klasickým a úsporným žárovkám je tedy možné vybrat si přesně takovou LED žárovku, kterou potřebujete. Ať už hledáte bodová svítidla do interiérů, rozptýlená světla v tradičních kulatých tvarech či reflektorová svítidla s delším dosvitem, to vše již LED zdroje nabízejí.

Další velmi důležitou výhodou LED zdroje je mechanická odolnost. S LED žárovkou se Vám už nikdy nemůže stát, že by žárovka praskla či vystřelila ze svítidla a roztříštila se na několik kousků. Také přeprava a manipulace jsou jednodušší. Poté co Vám LED žárovka upadne na zem, nezůstane z ní několik ostrých střepů, ale je možné žárovku zase používat i nadále.

Využijte LED žárovky, které nejsou jen zdrojem světla budoucnosti, ale již také současnosti.

 

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek