NOVINKA: NARVA - světelné zdroje | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

NOVINKA: NARVA - světelné zdroje

Datum: 10.1.2011

V kategorii „světelné zdroje“ naleznete nové kvalitní žárovky značky NARVA.

Společnost NARVA byla založena v Německu v roce 1966. Od roku 1993 má značka NARVA zastoupení i v České republice. Sortiment je velmi obsáhlý a obsahuje světelné zdroje, jak pro běžné osvětlování, tak i pro speciální použití.

V naší nabídce světelných zdrojů můžete vybírat mezi klasickými, úspornými i halogenovými žárovkami značky NARVA. Pestrou nabídku doplňují i speciální žárovky.

Klasické žárovky nabízíme v mnoha tvarech. Standartní žárovka i menší kapkový tvar např. iluminační žárovka. Dále také hruškovité i svíčkové tvary.

V kategorii halogenové žárovky naleznete halogenovou žárovku tvarově připomínající klasickou žárovku, ovšem s rozdílem vyšší životnosti a vyššího světelného toku při stejném příkonu než má klasická žárovka.

Nezapomínáme ani na velmi oblíbené úsporné zdroje, charakteristické svojí dlouhou životností. Vybírejte mezi různými druhy wattaží a spirálovitých tvarů žárovek.

V oblasti speciálních žárovek nabízíme LED světelnou diodu, super kryptonové a kamnové žárovky.

                                    

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek