NOVINKA: NARVA - světelné zdroje | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

NOVINKA: NARVA - světelné zdroje

Datum: 10.1.2011

V kategorii „světelné zdroje“ naleznete nové kvalitní žárovky značky NARVA.

Společnost NARVA byla založena v Německu v roce 1966. Od roku 1993 má značka NARVA zastoupení i v České republice. Sortiment je velmi obsáhlý a obsahuje světelné zdroje, jak pro běžné osvětlování, tak i pro speciální použití.

V naší nabídce světelných zdrojů můžete vybírat mezi klasickými, úspornými i halogenovými žárovkami značky NARVA. Pestrou nabídku doplňují i speciální žárovky.

Klasické žárovky nabízíme v mnoha tvarech. Standartní žárovka i menší kapkový tvar např. iluminační žárovka. Dále také hruškovité i svíčkové tvary.

V kategorii halogenové žárovky naleznete halogenovou žárovku tvarově připomínající klasickou žárovku, ovšem s rozdílem vyšší životnosti a vyššího světelného toku při stejném příkonu než má klasická žárovka.

Nezapomínáme ani na velmi oblíbené úsporné zdroje, charakteristické svojí dlouhou životností. Vybírejte mezi různými druhy wattaží a spirálovitých tvarů žárovek.

V oblasti speciálních žárovek nabízíme LED světelnou diodu, super kryptonové a kamnové žárovky.

                                    

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.