NOVINKA: svítidla a osvětlení BRILUM | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

NOVINKA: svítidla a osvětlení BRILUM

Datum: 11.8.2011

Neváhejte a vyzkoušejte BRILUM svítidla i Vy. Pozor!! Veškerý sortiment značky BRILUM nyní za trvale nízké ceny!!

BRILUM je společnost, nabízející svítidla pro osvětlení domovních, zahradních, architektonických i jiných komerčních či veřejných objektů. Pod značkou BRILUM je mimo jiné také možno pořídit různé světelné zdroje, náhradní díly a příslušenství.
BRILUM poskytuje širokou nabídku druhů ale i designů svítidel, proto je nabídka opravdu široká.

Pokud potřebujete pořídit klasickou, úspornou, halogenovou nebo snad LED žárovku, BRILUM Vám veškeré tyto zdroje nabízí.

Zdali snad hledáte osvětlení pro kanceláře, sklady, nemocnici, pro obchod, garáž, různé chodby či kuchyni, pak ani zářivková svítidla v nabídce nechybí. Jestli však jde o kuchyňské osvětlení, BRILUM nenabízí pouze jen zmiňovaná zářivková svítidla ale i kuchyňské lustry.

V dnešní době jsou také často vyhledávaná bodová svítidla. Směrová bodová svítidla (spoty) díky nastavitelnému směru svícení jsou vhodnou volbou k osvětlení kuchyňské linky, pracovní plochy, zrcadla apod. Naopak vestavná bodová svítidla jsou ideální volbou k osvětlení barů, restaurací i chodeb.

I pro kancelářské prostory je možné pořídit kancelářské lampičky, které jsou také součásti BRILUM nabídky

Ptáte se, co venkovní prostory? Jestli i pro ty, společnost BRILUM nabízí nějaká svítidla? Ano, zajisté. Máte na výběr z nejrůznějších lamp ale i reflektorových svítidel vhodných k použití na stavbách apod.


   


Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.