NOVINKA: svítidla GREENLUX | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

NOVINKA: svítidla GREENLUX

Datum: 7.12.2011

Nově v naší nabídce naleznete osvětlení a svítidla firmy GREENLUX - úsporný způsob osvětlení Vašeho domova.

Svítidla a světelné zdroje GREENLUX jsou zaměřeny hlavně na úsporu energie, přesněji řečeno na technologii LED a kompaktní zářivky.

LED žárovky nabízejí oproti běžným klasickým žárovkám řadu výhod. Nízká spotřeba, dlouhá životnost, nízká teplota. LED zdroje jsou nejen úsporné, jsou také ekologické a bezpečné. Při pádu žárovky na zem už nemusíte uklízet žádné střepy. Nevýhodou může být jen počáteční vyšší cena, která však z dlouhodobého hlediska ušetří Vaši peněženku oproti jiným světelným zdrojům. V kategorii LED žárovky naleznete téměř každý typ žárovky, který se momentálně na trhu nejvíce používá. Klasické závity jako je E27, E24 nebo závity typické pro halogenové žárovky GU10, JCDR, JC nebo MR16.

Mezi hlavní přednosti LED pásku je minimální velikost, snadná instalace pomocí lepivé strany pásku, minimální spotřeba energie, mnohonásobná životnost oproti úsporným zdrojům či jiným žárovkám. Jako novinku jsme nachystali barevné LED pásky. Z barev si lze vybrat červenou, žlutou, oranžovou, modrou nebo zelenou. LED pásky můžete využít nejen jako osvětlení, ale také jako dekorační doplněk např. na schodiště, nad kuchyňskou linku apod.

LED technologie zasahuje skutečně už do všech směrů, co se týče svítidel. Hledáte-li úspornější variantu halogenových reflektorů, LED reflektory pro Vás bude ta nejlepší varianta. LED reflektory se senzorem i bez a výkonově mohou nahradit 100, 250 i 400W halogenové reflektory.

Firma GREENLUX také nabízí zářivková svítidla vhodná pro průmyslové využití, novinkou jsou např. prachotěsná zářivková svítidla, klasická zářivková svítidla nad kuchyňskou linku či zářivková svítidla do kanceláří, skladů apod.

Úsporné žárovky jsou ideální náhradou za obyčejné vláknové žárovky, které v budoucnu úsporné žárovky zcela nahradí. Tuto kategorii jsme obohatili o spirálovité i trubicové žárovky různých závitů E27 či E14 a také wattáží.

      

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.