Originální osvětlení se stínidly na lustry | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Originální osvětlení se stínidly na lustry

Datum: 25.7.2015

Naši zákazníci poptávají nejen stínítka na stojací lampy, ale také stínidla k lustrům. Podívejte se, co v našem sortimentu nabízíme.

Naši zákazníci poptávají nejen stínítka na stojací lampy, ale také stínidla k lustrům. Podívejte se, co v našem sortimentu nabízíme a vytvořte si originální stropní svítidlo. 

Stínidla ze skla i papíru

Při zařizování interiéru se fantazii meze nekladou a samozřejmě to platí i při výběru osvětlení. Takže jestli patříte k příznivcům originality a osobitého stylu, jsou vám u nás k dispozici stínidla na lustry. Ty se budou hodit i v případě, že jste svůj dosavadní lustr poškodili, ale základní světelné zařízení je v pořádku. Jako náhradní stínidla můžeme doporučit především typy od značky Eglo s čísly 93605 a 93606. 
Stínítka můžete vybírat z různých materiálů, například sklo či papír, a samozřejmě tvarů a barev. A aby sestavení ideálního závěsného svítidla bylo pro vás co nejsnazší, vybrali jsme pro vás i napájecí kabely, tedy lanka k lustru. 
 
Celou nabídku stínítek najdete v kategorii lampové nohy a stínidla. Protože velká část je ale určena k vytvoření stolních a stojacích lamp, najdete pod tímto textem výběr vhodných stínidel na lustry včetně náhradních. 

Stínidlo na lustr

Související články

Bohatý sortiment lustrů

Bohatý sortiment lustrů

K dispozici máme pro naše zákazníky momentálně výběr z 2743 druhů lustrů v různých cenových relacích

Lustry jako dekorace interiéru

Lustry jako dekorace interiéru

Svítidla v našich bytech plní důležitou funkci – osvětlují interiéru a zajišťují tak klidné místo pro náš odpočinek i práci. Věděli jste ale, že svítidla a především lustry, mohou tvoři i úchvatný dekorační prvek?

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek