Oslavte Den Země nákupem LED svítidel | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Oslavte Den Země nákupem LED svítidel

Datum: 20.4.2015

Ve středu se po celém světě slaví Den Země. U nás jsme až o 70 % zlevnili na 250 nejrůznějších typů úsporných LED svítidel.

Ve středu se po celém světě slaví Den Země. U nás jsme až o 70 % zlevnili na 250 nejrůznějších typů úsporných LED svítidel. 

Ochrana přírody díky používání LED osvětlení

Moderní doba přináší různé výhody, na druhou stranu někdy dostává hodně zabrat příroda. Proto se již více než 20 let slaví po celém světě vždy 22. dubna Den Země. Jedná se o největší sekulární svátek, odhady uvádějí, že si ho nejrůznějšími způsoby připomíná více než miliarda lidí ve 175 státech světa.

Velkým ekologickým problémem je oteplování planety. Evropská unie na tento fakt před pár lety reagovala postupným zákazem klasických vláknových žárovek, a více se tak začaly používat LED žárovky a kompaktní zářivky. Ty dokážou uspořit až 80 % elektrické energie, navíc svítí delší dobu, takže vygenerují méně odpadu.

Samozřejmě my jsme v našem e-shopu také výrazně rozšířili nabídku těchto úsporných světelných zdrojů a především stále přidáváme nová LED světla.
 
V souvislosti se svátkem Den Země u nás nyní nakoupíte LED žárovky a LED svítidla za výrazně nižší ceny. Například LED dětská lampička Disney Mickey stojí místo 2 547 jen 790 Kč. 
Podívejte se do naší speciální kategorie Výprodej LED svítidel a určitě si vyberete. Ušetříte peníze a ještě přispějete k ochraně přírody. 


LED stropní svítidlo CABO

Související články

!! NOVÉ PRODUKTY !!

!! NOVÉ PRODUKTY !!

Žhavé NOVINKY! Vybírejte z našeho nového sortimentu svítidel! Nejnovější trendy! Skvělé ceny!

Invaze LED svítidel!!!

Invaze LED svítidel!!!

Vše co jste chtěli vědět o LED svítidlech! Typy LED svítidel, jejich vlastnosti, výhody a nevýhody.

Ušetřete s LED

Ušetřete s LED

LED osvětlení domácnosti se opravdu vyplatí! Přesvědčte se.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.