Osvětlení bazénů | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Osvětlení bazénů a zahradních prostor

Datum: 5.8.2013

Léto je období, na které se mnozí z nás těší celý rok. K létu patří nejen krásné počasí, teplo, sluníčko a voda, ale také pohodová letní nálada. Jistě mi dá spousta lidí za pravdu, že není nad to se v horkém počasí vyvalit k bazénu

Léto je období, na které se mnozí z nás těší celý rok. K létu patří nejen krásné počasí, teplo, sluníčko a voda, ale také pohodová letní nálada. Jistě mi dá spousta lidí za pravdu, že není nad to se v horkém počasí vyvalit k bazénu a jen relaxovat a užívat si příjemné chvíle strávené u vody s přáteli či rodinou.


V dnešní době jsou právě bazény běžně součástí rodinných domů a je lákavější a pohodlnější slunit se a osvěžovat na zahradě, než-li chodit na veřejná koupaliště přeplněná lidmi.


O soukromý bazén je však třeba se i řádně starat a to stejně tak i o celkový dojem zahrady.
Začít bychom měli výběrem správného, kvalitního a vhodného osvětlení. Venkovní svítidla jsou nepostradatelnou součásti exteriéru domu. Vybírat lze opravdu z mnoha svítidel. Například senzorová svítidla umístěná u vchodu domu či vztyčené lampy u příjezdových cest jsou výborným orientačním pomocníkem. Stejně tak lampy u bazénu či zabudovaná bodová svítidla dokáží náramně osvětlit venkovní bazén, který ve večerních hodinách vytváří naprosto pohlcující, romantickou atmosférou.

                                                                 


Stejně tak, jako svítidla vybíráme z nejrůznějších designů, tak i bazény se druhově a tvarově liší. Příkladem jsou  vířivé bazény čili vířivky. Jedná se o druh bazénu, který se pyšní léčebnými, terapeutickými účinky.


Zkrátka zahrady jsou mnohdy pojaty jako chlouba domu, proto není na škodu si s prostorem zahrady kolem domu pěkně pohrát.

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek