Osvětlení pro Váš dům i zahradu | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Osvětlení pro Váš dům i zahradu

Datum: 25.10.2011

Osvětlení pro Váš dům i zahradu

Když se řekne “osvětlení“, každý v dnešní době ví, že jde o nepostradatelnou součást každodenního života všech z nás. Dokážete si život představit bez svítidel sloužící nám k osvětlení domu, bytu, zahrady ale i jiných komerčních a venkovních prostorů? V současné moderní době je zkrátka nemožné obejít se bez takového pomocníka jakým nám jsou právě svítidla.

V první řadě je důležité se zamyslet, kam nebo-li kde bude svítidlo umístěné. Podle toho se rozhodujeme zdali pořídit kuchyňský lustr nad jídelní stůl, lampičku k osvětlení kancelářské a jiné práce, koupelnovou stropnici či venkovní lampu pyšně se tyčící na zahradě a u příjezdových cest.
                                           

               Lustr na lanku DUNA                   Stolní lampa JOKER                Solární zahradní svítidlo BALÓNKY

S výběrem pak souvisí správné krytí IP díky kterému poznáme, zdali se svítidlo může použít do koupelny či je vhodné k umístění na zahradu a je tak díky IP odolné vůči povětrnostním podmínkám, vodě apod.

Další důležitou informací, kterou je potřeba znát je, jaký světelná zdroj a výkon dané svítidlo potřebuje a jaký druh objímky je ten správný. Žádný výrobce nedoporučuje používat silnější žárovku, než uvádí.

V neposlední řadě je dobré mít na mysli, což jistě rozhoduje při výběru u většiny z nás, že svítidla jsou vyráběna v širokém spektru barev, ale i v nejrůznějších tvarech a designech. Je proto třeba zvážit, zdali pořídit svítidla klasická, moderní či rustikální svítidla, aby nám osvětlení zapadlo do místnosti a mohlo tak být chloubou našich interiérových ale i venkovních prostorů. I svítidla Tiffany, ratanové osvětlení či křišťálové lustry je možné v naši nabídce shlédnout. Svítidla jsou mnohdy vyráběná v sériích jako lustry, nástěnná, stropní nebo bodová svítidla či stolní lamička nebo stojací lampa. Stejný design svítidel dokáže pak velmi vkusně rozzářit místnost ve Vámi zvoleném stylu.

V současnosti je osvětlení tak rozšířeným a nepostradatelným zbožím, nabídka k výběru svítidel je natolik pestrá, že si vybere každý a téměř pro jakýkoliv účel.

                                              

                                    Lustr JR - 5 Jupiter                                          Lustr na řetězu TIFFANY

Související články

Zahradní osvětlení

Zahradní osvětlení

Vyberte si s z naší nabídky zahradního osvětlení a zpříjemněte si dlouhé letní večery na Vaší zahradě nebo pohledem na nově osvětlenou zahradu.

Osvětlení bazénů

Osvětlení bazénů

Léto je období, na které se mnozí z nás těší celý rok. K létu patří nejen krásné počasí, teplo, sluníčko a voda, ale také pohodová letní nálada. Jistě mi dá spousta lidí za pravdu, že není nad to se v horkém počasí vyvalit k bazénu

Ať zahrada září

Ať zahrada září

Léto je v plném proudu a s ním grilovací i relaxační večery. Pozvěte do své zahrady kvalitní osvětlení, posaďte se k pohodlnému osvětlení a vychutnejte si dosyta atmosféru letních dnů.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.