Po Vánocích už nemusíte utrácet | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Po Vánocích už nemusíte utrácet

Datum: 8.1.2015

Připravili jsme pro vás povánoční výprodej. Můžete vybírat z více než 3 100 produktů.

Připravili jsme pro vás povánoční výprodej. Můžete vybírat z více než 3 100 svítidel.  U řady typů navíc získát žárovku zdarma. 

Přes 3 100 produktů

Dětské nástěnné svítidlo za 70 Kč? Stojací stmívatelná lampa za poloviční cenu? Moderní LED zápustné bodové světlo značky Philips Massive zlevněné o 1 000 Kč? To není zbožné přání zákazníků, kteří si chtějí koupit pěkné a funkční osvětlení do interiéru či exteriéru, ale realita našeho povánočního výprodeje. 
Zařadili jsme do něho přes 3 100 nejrůznějších typů světel a světelných zdrojů, takže je skutečně z čeho vybírat. Největší skupinu tvoří lustry a bodová svítidla. Stejně tak jsou ale v nabídce i méně obvyklá světla s čidlem nebo solární. 

Ceny již od 12 Kč

Ceny v povánočním výprodeji začínají již na 12 korunách, to je hodnota dekoračních žárovek Osram. U dražšího osvětlení, jako jsou například křišťálové lustry Globo, je cena snížena až o téměř 4 000 Kč. A abychom vám i po Vánocích udělali radost, připomínáme, že stále platí naše akce doprava při objednávkách nad 1 000 Kč ZDARMA

Související články

Povánoční výprodej je tady!

Povánoční výprodej je tady!

Vánoce jsou sice již za námi, ale povánoční výprodeje teprve přichází. Od dnešního dne i na našem e-shopu. Svítidla se slevou až 70 %!

Rozdáváme dárky

Rozdáváme dárky

V našem e-shopu jsme se rozhodli udělat Vánoce již nyní. Rozdáváme dárky ve velkém a to již při nákupu nad 500 Kč!

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek