Podlahové a stolní lampy | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Podlahové a stolní lampy

Datum: 30.9.2012

Nabízíme Vám nejrůznější interiérová i venkovní svítidla, proto ani lampy a lampičky v naši nabídce osvětlení nechybí.

Lampy mají svoji největší výhodu ve své snadné přenosnosti. Na své si přijdou příznivci jak moderního stylu, tak i stylu klasického apod. Interiérové lampy se hodí téměř do každé místnosti. Vybrat si u nás můžete dle svého vkusu a to jak podlahové lampy, tak i stolní lampičky či kancelářské lampy.
 
Podlahové lampy mnohdy nazývané také jako stojací lampy jsou výborným a mnohdy nepostradatelným doplňkem obývacích pokojů či ložnic. Jak již bylo řečeno, stojací lampy mnozí z nás pořizují spíše z estetického a designového hlediska avšak praktičnost se podlahovým lampám nedá odepřít. Často jsou výborným pomocníkem při koukání se na televizi, čtení si oblíbené knihy v gauči či jen tak při relaxaci a odpočinku. Podlahové lampy mohou výborně vypadat a zároveň i výborně nasvítit danou, potřebnou plochu či jen tak vytvořit v místnosti příjemnou a odpočinkovou atmosféru.
 
U stolních lampiček nám už název napovídá, že se jedná o lampu, která by neměla chybět na žádném dětském, psacím ani pracovním stole. Stolní, někdy nazývané jako kancelářské lampy mohou mít nespočetně mnoho barevných designů a provedení. Některé lampičky mají pohyblivý a otáčlivý směr svícení, některé jsou naopak nepohyblivé. Pro děti jsou vyráběny dětské lampičky a to ve tvaru zvířátek apod.
 
Zkrátka i taková svítidla, jakými jsou lampy a lampičky mohou příjemně rozzářit a zkvalitnit Vaše obydlí, pracovní či jiné interiérové plochy.

                       

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.