Podlahové a stolní lampy | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Podlahové a stolní lampy

Datum: 30.9.2012

Nabízíme Vám nejrůznější interiérová i venkovní svítidla, proto ani lampy a lampičky v naši nabídce osvětlení nechybí.

Lampy mají svoji největší výhodu ve své snadné přenosnosti. Na své si přijdou příznivci jak moderního stylu, tak i stylu klasického apod. Interiérové lampy se hodí téměř do každé místnosti. Vybrat si u nás můžete dle svého vkusu a to jak podlahové lampy, tak i stolní lampičky či kancelářské lampy.
 
Podlahové lampy mnohdy nazývané také jako stojací lampy jsou výborným a mnohdy nepostradatelným doplňkem obývacích pokojů či ložnic. Jak již bylo řečeno, stojací lampy mnozí z nás pořizují spíše z estetického a designového hlediska avšak praktičnost se podlahovým lampám nedá odepřít. Často jsou výborným pomocníkem při koukání se na televizi, čtení si oblíbené knihy v gauči či jen tak při relaxaci a odpočinku. Podlahové lampy mohou výborně vypadat a zároveň i výborně nasvítit danou, potřebnou plochu či jen tak vytvořit v místnosti příjemnou a odpočinkovou atmosféru.
 
U stolních lampiček nám už název napovídá, že se jedná o lampu, která by neměla chybět na žádném dětském, psacím ani pracovním stole. Stolní, někdy nazývané jako kancelářské lampy mohou mít nespočetně mnoho barevných designů a provedení. Některé lampičky mají pohyblivý a otáčlivý směr svícení, některé jsou naopak nepohyblivé. Pro děti jsou vyráběny dětské lampičky a to ve tvaru zvířátek apod.
 
Zkrátka i taková svítidla, jakými jsou lampy a lampičky mohou příjemně rozzářit a zkvalitnit Vaše obydlí, pracovní či jiné interiérové plochy.

                       

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek