Poradna: tipy pro inspiraci | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

volejte 515 555 111 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Inspirace při výběru osvětlení v exteriéru i interiéru

Datum: 15.1.2015

Zařizujete byt či dům a hledáte inspiraci? Nevíte si rady s výběrem vhodného typu žárovky? Sepsali jsme pro vás téměř třicet článků.

Zařizujete byt či dům a hledáte inspiraci? Nevíte si rady s výběrem vhodného typu žárovky? Sepsali jsme pro vás téměř třicet článků.

Všechny texty najdete v záložce Potřebujete poradit, kde jsou pro snazší orientaci rozděleny do 4 skupin: 
  • Interiér – tipy na vhodná svítidla do kuchyně, koupelny, kanceláře či dětského pokoje. K vidění jsou nejen inspirativní fotky, ale i praktické informace. Věděli jste například, že kuchyňský lustr by měl být umístěn těsně nad výškou očí sedící osoby, zhruba 60 cm nad plochou stolu?
  • Exteriér – dozvíte se, jaké vybrat osvětlení do garáže nebo na zahradu. Především je zmíněna důležitost vysokého IP krytí. 
  • Světelné zdroje – texty o výhodách a nevýhodách jednotlivých typů žárovek, konkrétní příklady čím nahradit klasickou vláknovou žárovku nebo jaké barvy světla se hodí do jednotlivých místností.
  • Mohlo by vás zajímat – podrobně se dočtete, jak číst energetický štítek, který musí být povinně uveden na každém obalu žárovky. Nově jsme pro vás také sepsali článek o rozdílech mezi magnetickým a elektronickým předřadníkem, které jsou nejčastěji používány u zářivkových svítidel.  Elektronický předřadník má nejen funkci spínání, ale může mít i funkcí stmívání a řízení. Šetří spínaný zdroj, prodlužuje jeho životnost a má nižší příkon než magnetická tlumivka. Více se dočtete zde

SOUVISEJÍCÍ produkty

Související články

Třídy ochrany el. spotřebičů

Třídy ochrany el. spotřebičů

Jestliže manipulujete s elektrickým spotřebičem, je tu vždy riziko úrazu. V tomto článku se dočtete o stupních ochrany elektrických spotřebičů.

Vše o nákupu

Vše o nákupu

Zde naleznete veškeré informace, které můžete mít ohledně nákupu svítidel a jiného zboží na našem eshopu.

Co lze vyčíst na krabičce žárovky?

Co lze vyčíst na krabičce žárovky?

Papírový obal neslouží jen k ochraně žárovky, ale je na něm uvedeno i množství důležitých informací. V prvé řadě počet lumenů, které značí, jak silné světlo bude žárovka vyzařovat.

Copyright © 1990 – 2016 Jiří Mánek