Poradna: tipy pro inspiraci | Svět svítidel

Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

cz sk at de pl hu hu

515 555 111 , Po-Pá do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategorie

Inspirace při výběru osvětlení v exteriéru i interiéru

Datum: 15.1.2015

Zařizujete byt či dům a hledáte inspiraci? Nevíte si rady s výběrem vhodného typu žárovky? Sepsali jsme pro vás téměř třicet článků.

Zařizujete byt či dům a hledáte inspiraci? Nevíte si rady s výběrem vhodného typu žárovky? Sepsali jsme pro vás téměř třicet článků.

Všechny texty najdete v záložce Potřebujete poradit, kde jsou pro snazší orientaci rozděleny do 4 skupin: 
  • Interiér – tipy na vhodná svítidla do kuchyně, koupelny, kanceláře či dětského pokoje. K vidění jsou nejen inspirativní fotky, ale i praktické informace. Věděli jste například, že kuchyňský lustr by měl být umístěn těsně nad výškou očí sedící osoby, zhruba 60 cm nad plochou stolu?
  • Exteriér – dozvíte se, jaké vybrat osvětlení do garáže nebo na zahradu. Především je zmíněna důležitost vysokého IP krytí. 
  • Světelné zdroje – texty o výhodách a nevýhodách jednotlivých typů žárovek, konkrétní příklady čím nahradit klasickou vláknovou žárovku nebo jaké barvy světla se hodí do jednotlivých místností.
  • Mohlo by vás zajímat – podrobně se dočtete, jak číst energetický štítek, který musí být povinně uveden na každém obalu žárovky. Nově jsme pro vás také sepsali článek o rozdílech mezi magnetickým a elektronickým předřadníkem, které jsou nejčastěji používány u zářivkových svítidel.  Elektronický předřadník má nejen funkci spínání, ale může mít i funkcí stmívání a řízení. Šetří spínaný zdroj, prodlužuje jeho životnost a má nižší příkon než magnetická tlumivka. Více se dočtete zde

SOUVISEJÍCÍ produkty

Související články

Třídy ochrany el. spotřebičů

Třídy ochrany el. spotřebičů

Jestliže manipulujete s elektrickým spotřebičem, je tu vždy riziko úrazu. V tomto článku se dočtete o stupních ochrany elektrických spotřebičů.

Vše o nákupu

Vše o nákupu

Zde naleznete veškeré informace, které můžete mít ohledně nákupu svítidel a jiného zboží na našem eshopu.

Co lze vyčíst na krabičce žárovky?

Co lze vyčíst na krabičce žárovky?

Papírový obal neslouží jen k ochraně žárovky, ale je na něm uvedeno i množství důležitých informací. V prvé řadě počet lumenů, které značí, jak silné světlo bude žárovka vyzařovat.

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.